Ani s titulem prince a následníka trůnu nemusíte být šťastný. Princ Harry se o svých obavách a přáních odejít z královského života podělil Meghan ještě předtím, než si v květnu 2018 řekli své ano. Zazní to v připravované biografii o vévodech ze Sussexu Finding Freedom.

Zdroj prozradil deníku The Sun, že Meghan tušila, do čeho jde a jak by mohla její budoucnost vypadat. „Semínko Megxitu bylo zaseto ještě před svatbou. Pravdou je, že Harry byl dlouhou dobu hluboce nešťastný. Otevřeně probírali možnost jiného směru života, než jaký jim je diktován.“ Už dříve bylo zmíněno, že to byl Harry, kdo chtěl z rodiny odejít, a termín Megxit, který narážel na to, že ho navedla Meghan, pozbyl významu.

Video: Noční můra Karla Gotta opět vyplouvá. Zakročí Ivana? A hořké loučení Harry a Meghan

Video
délka: 02:30.96

Noční můra Karla Gotta opět vyplouvá. Zakročí Ivana? A hořké loučení Harry a Meghan 

Odhalující knížky se čtenáři a fanoušci vévodského páru dočkají už v polovině srpna tohoto roku. Biografie zodpoví spoustu otázek nejen kolem jejich šokujícího odchodu z monarchie, ale i co se v zákulisí Firmy, jak je britská královská rodina obecně nazývána, ve skutečnosti odehrává.

VIDEO: Strach lékařů: Probudí se Laufer a v jakém stavu bude? A trápení Kuklové bojující s rakovinou

Video
délka: 02:27.40

Strach lékařů: Probudí se Laufer a v jakém stavu bude? A trápení Kuklové bojující s rakovinou Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
50 fotografií