Na čiperného prince s břitkým smyslem pro humor si vzpomněla celá královská rodina. Vévodové z Cambridge Kate Middletonová (38) a princ William (37) pogratulovali Philipovi na Instagramu skromným přáním a několika vybranými fotografiemi. Philipův syn princ Charles (71) zas dojal všechny vzpomínkou z mládí, na níž s otcem brázdí na motorové loďce vodní hladinu.

Oficiální účet královské rodiny zase ukázal raritní snímky vévody z Edingburghu a královny Alžběty zamlada. Meghan Markleová (38) a princ Harry (35) sice už sociální sítě sice nevlastní, Philipovi ale popřejí přes plánovaný videohovor a ukážou vládnoucímu páru i malého Archieho (1).

VIDEO: Královská rodina děkuje zdravotníkům

Video
délka: 04:56.67

Královská rodina děkuje zdravotníkům Instagram Kensington Royals

Letos zažije vévoda asi vůbec nejkomornější narozeniny ve svém životě. Na pořadu dne je jen oběd s Alžbětou a večerní konverzac s potomky a jejich dětmi. Skromné narozeniny ale údajně nemají nic společného se současnou situací kolem onemocnění koronavirem; Princ Philip už jen rezolutně odmítá okázalé oslavy ve stylu své manželky, jež svůj speciální den slaví dvakrát do roka. On místo toho tráví čas s rodinou, nebo u dobré knihy.

VIDEO: Strach lékařů: Probudí se Laufer a v jakém stavu bude? A trápení Kuklové bojující s rakovinou

Video
délka: 02:27.40

Strach lékařů: Probudí se Laufer a v jakém stavu bude? A trápení Kuklové bojující s rakovinou Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
32 fotografií