Přestože legendární hudebník David Foster přišel do života monarchů až nyní, činil se ještě v době, kdy Meghan a Harry bloumali po Spojeném království a přemýšleli o životě v Kanadě. To on je spojil s majitelem vily ve Vancouveru, kde Sussexové nějaký čas žili. Podle vlastních slov to učinil proto, že je Kanaďan a obě země patří do Commonwealthu. Štědré gesto bezesporu napomohlo urychlenému sblížení poté, co je jeho manželka, zpěvačka Katharine McPhee (36), seznámila se Sussexy. A podle Katherine to klukům neskutečně klape!

„Můj manžel má s Harrym opravdu kouzelný vztah,“ uvedla podle serveru Daily Mail v pořadu Acces Hollywood. „Jsou spolu tak roztomilí! Jako táta a syn." Nebála se Fostera označit slovy náhradní otec.

Katharine není žádnou neznámou tváří. S Meghan se znají od dětství a v jejím životě sehrála významnou roli kamarádky a důvěrnice. Ačkoliv se na pár let odloučily, po přestěhování do Los Angeles si našly cestu zpátky jedna k druhé.

Se svým otcem princem Charlesem je Harry v častém kontaktu, tisícikilometrová propast mezi nimi jim však brání zachránit už tak vratký vztah. Foster je ideální postava otce, kterou Harry v těchto těžkých časech tak nutně potřebuje.

Že se Charles o jejich pohádkovém souznění dozvěděl, je vysoce pravděpodobné. Fanoušci královskou rodinu s libostí bombardují zprávami o vévodech ze Sussexu a hladově očekávají jakoukoliv reakci. Jenže co by budoucí král Británie zmohl? Odcestovat do Států je nyní nereálné. Jedinou možností, jak se sblížit se synem, je prostřednictvím videohovorů.

Fotogalerie
53 fotografií