Pro Harryho a Meghan (38) nastanou v budoucnu velice krušné časy. Jejich výdaje už teď dosahují astronomických výšin – život v LA rozhodně není levná záležitost a ještě si museli najít drahou bezpečnostní službu. Až Archie vyroste, bude to prestižní školka, škola, nový pokojíček. A třeba i další dítě. Meghan svou prací herečky celou rodinu neuživí, i Harry bude muset přihodit svou trošku do mlýna. Doteď jim pomáhal princ Charles, až se ale stane králem, připadne Cornwallské vévodství, z něhož Sussexy z velké části financuje, Williamovi a Kate (38).

A tady nastává kámen úrazu. Není tajemstvím, že se Harry s Williamem rozkmotřili, jejich bratrské vazby jsou tytam a momentálně neexistuje nic, co by je znovu semklo. Pakliže ale budou Sussexové chtít žít na úrovni prestižních celebrit, bude se muset Harry plazit na kolenou, aby ho brácha přijal zpátky.

„Až princ William zdědí práva na Cornwallské vévodství, je velmi pravděpodobně, že budou zodpovědní za pomoc Harrymu a Meghan, pokud ji budou potřebovat,“ prozradil zdroj serveru The Talko. A předpokládá se, že finanční injekci několikrát za rok skutečně chtít budou. Podle webu Sussexů jsou totiž na Charlesových financích závislí. Jejich roční příjem byl z 95 % tvořen penězi z vévodství, a jelikož s rozhodnutím o ukončení svých královských povinností zároveň oznámili, že se chtějí stát finančně nezávislými, o tyto peníze přišli.

Charles svého syna a jeho manželku přesto nadále podporuje, tak jako to dělá u Williama a Kate. Zda se k tomu vévodové z Cambridge za měsíc, rok nebo dva, až Charles nahradí svou matku, rozhoupou a svým protějškům budou nadále pomáhat, to je ve hvězdách.

VIDEO: „Hlídali, kde sedíme.“ Jediný Čech na královské svatbě popsal atmosféru i peripetie

Video
délka: 08:45.12

„Hlídali, kde sedíme.“ Jediný Čech na královské svatbě popsal atmosféru i peripetie David Budai, Aleš Brunclík

Fotogalerie
76 fotografií