Thomas Markle si opět pustil pusu na špacír do médií, kde řekl, že by bylo naprosto skvělé, kdyby se křtiny malého Archieho pojaly tak trošku i jako znovushledání celé jeho rodiny. Zároveň ale s popelem na hlavě přiznal, že chápe, že cesta za odpuštěním Meghan po sérii zklamání může trvat delší dobu. 

„Nevím, jestli budu pozvaný nebo ne, nedokážu říct, jestli už si Meghan řekne: ‚A dost! Chci svou rodinu zpátky ve svém životě,‘“ nechal se slyšet Thomas pro britský Daily Star. Jednou ze zmíněných „zrad“ bylo i to, že její otec nedokázal držet jazyk za zuby a o Meghan se veřejně mnohokrát rozpovídal do médií, což teď dělá i její starší bratr.

„Bylo by to skvělé, ale nevím. Samozřejmě bychom tam všichni chtěli být, je to velká událost,“ řekl Thomas, který svou aktuální životní situaci popsal jako osobní křížovou výpravu. „Myslím, že už to stačilo, je na čase, abychom se usmířili,“ dodal v rozhovoru. 

Podle tradice se miminka z britské monarchie křtí během dvou až tří měsíců od narození, takže Meghan už moc času na pozvání své rodiny z otcovy strany nemá. Archie se při té příležitosti ukáže podruhé na veřejnosti a křtiny proběhnou ve stejné kapli svatého Jiří ve Windsoru, kde proběhla i svatba jeho rodičů. 

Spekuluje se také o tom, koho královský pár vybere jako kmotry pro jejich prvorozeného syna. Podle bookmakerů půjde za kmotru vévodčina blízká přítelkyně Jessica Mulroneyová (39) a kmotrem bude Harryho kamarád z dětství Charlie van Staubenzee. Už v minulosti roli kmotra Archieho odmítl třeba hollywoodský herec George Clooney (58). 

VIDEO: Meghan vs. Kate: Jaký je mezi nimi rozdíl? 

Video
délka: 06:16

Meghan Markleová vs. Kate Middletonová: Jaký je mezi nimi rozdíl? HarpersBazaar

Fotogalerie
105 fotografií