Meghan Markleová údajně vzala prince Harryho do herecké školy, píše mu projevy a „režíruje“ ho na pódiu, když má veřejná vystoupení. Podle odborníka Sunday Expressu je na mladém potomkovi modré královské krve vidět, jak moc se za dobu, co s půvabnou brunetkou žije, změnil, a jak moc suverénně nyní působí: „Stačí se podívat na vévodu, abyste viděli, jak moc se na jevišti najednou uvolnil. Dříve býval nervózní a rozpačitý. Nyní je přesvědčivý, využívá celé jeviště a vždycky má své proslovy naučené nazpaměť, takže nepotřebuje poznámky.“

Vévoda ze Sussexu prokázal své schopnosti například minulý týden, kdy hovořil před obrovským davem ve Wembley během akce nazvané WE Day UK, což je program, který pomáhá mladým lidem být součástí pozitivní sociální změny po celém světě. Nejen, že Harry celý proslov zvládl bez jediného zaškobrtnutí, ale navíc k nadšení všech přihlížejících „přitáhl“ na pódium i svou těhotnou manželku - a za tohle roztomilé gesto se dočkal upřímného aplausu.

Je však trochu ironie, že je hereckou koučkou vévody ze Sussexu právě Meghan, jejíž kariéra nikdy nebyla příliš zářivá. Kromě role asistentky Rachel Zaneové v Kravaťácích ji v žádném z mnoha seriálů, kterými si během svého působení před kamerou prošla, nebyl svěřen ústřední nebo alespoň trochu důležitější part. Mihla se například v epizodních roličkách v General Hospital, CSI: New York nebo Hranice nemožného, ale tyto štěky stojí sotva za zmínku.

Meghan, která kvůli vztahu s rusovlasým princem pověsila herectví na hřebíček, však prý na počátku ledna studio NBC Universal vyzvalo, aby si v seriálu Kravaťáci ještě jednou, naposledy zahrála. Za dvouminutové cameo, které by bylo NBC dokonce ochotné natočit ve Velké Británii (aby krásná vévodkyně nemusela cestovat do USA), jí byl nabídnut společností několikamilionový honorář. Peníze by putovaly jako dar libovolné charitě dle Meghanina výběru. Zřejmě ale tuto štědrou nabídku odmítla.

VIDEO: Tehdy se ještě Harry zakoktával: Poprvé pomluvil o dítěti s Meghan a nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle!

Video
délka: 01:35.96

Harry poprvé o dítěti s Meghan: Nejdůležitější slovo uvízlo v hrdle! Reuters

Fotogalerie
47 fotografií