„Mám vystudované dvě střední a jednu vysokou. Také mluvím třemi jazyky. Jsem skutečně vzdělaný, ale pořád si myslím, že vše kolem Meghan je falešné, včetně jejího těhotenství,“ takovéto jedovaté útoky na choť prince Harryho plní sociální sítě v Británii. Buď Meghan viní z nějakých nekalých úmyslů nebo si z jejího teatrálního vystupování dělají legraci.

Deníku Daily Mail to nedalo a raději oslovil několik lidí, aby o celé kauze, která teď zmítá britskou společností, řekli pravdu. Tedy těch, co mají k záležitosti opravdu co říct.

Oddaná matka

„Pomalu si se svým potomkem začíná budovat vztah, je to přirozené,“ tvrdí Katherine Gravesová, která se zabývá hypnoporody. Podle jejích slov si ženy instiktivně sahají během těhotenství na bříško, a to nejen z citových důvodů.

I když je děťátko v mateřském lůně, dotyky zvenčí napomáhají vyplavovat v těle matky oxitocyn, hormon který dokáže napomoci lehčímu průběhu porodu.

Podobná slova porozumění mají pro vévodkyni i psycholožka Julianne Boutalebová nebo Linda Kelseyová z Cosmopolitanu. „Naznačuje to počínající oddanost k nenarozenému miminku,“ říkají.

Odbornice na body image Holli Rubinová zase říká, že spousta nastávajících maminek je nespokojená se změnami svého těla a Meghanino držení bříška napovídá, že je sama se sebou spokojená a má se ráda. Bude tedy šťastnou a spokojenou maminkou.

Otravná póza

Ne všechny komentáře jsou ovšem k vévodkyni tak vstřícné. Jo Elvinová z lifestylového magazínu prohlásila, že ať se snaží sebe víc, u Meghan už to celé působí jako otravná a falešná šaráda. „Našla si jednu strnulou pozici a vypadá jako nějaká figurína. Už se na to nedá koukat.“

Fotografka Alison Jacksonová sice těhotenství Meghan nijak nezpochybňuje, zato má dojem, že se z něj snaží vyzískat, co se dá. „Je to bývalá herečka a ví moc dobře, jak pózovat. Snaží se vypadat jako Panenka Marie.“

Fotogalerie
84 fotografií