Sestra vévodkyně z Cambridge odcestovala společně se svým manželem Jamesem Matthewsem (43), známým miliardářem a bývalým automobilovým závodníkem, a jedenáctitýdenním miminkem po skončení Vánoc hezky do tepla, a to rovnou na slunečné karibské ostrovy. Setkala se tu se svým tchánem, Davidem, který v téhle luxusní destinaci vlastní resort Eden Rock. Pippa sice tohle místo navštívila už v roce 2016, taktéž v lednu, to však ještě nebyla maminkou maličkého Arthura.

Mladí manželé Matthewsovi sem patrně zajeli v rámci rodinných návštěv, přece jenom svátky trávili s Middletonovými v jejich sídle na panství Bucklebury. Nyní tedy navštívili druhou část své velké rodiny a celý svět okamžitě obletěly velice dojemné snímky, na kterých dědeček malého Arthura pusinkuje miminku hlavičku, zatímco jej Pippa, zářící štěstím a hrdostí, drží v náručí. Všichni byli z nejnovějšího přírůstku do rodiny jaksepatří naměkko, dokonce i Jamesův mladší bratr Spencer (30).

Není divu, že má malý Arthur v jejich srdcích tak speciální místo - jednak je prvním vnukem Matthewsových a jednak je jeho druhé jméno Michael poctou jejich synovi Michaelovi (†22), který v roce 1999 tragicky zemřel při pokusu zdolat Mount Everest.

Pippa ostatně obě jména svého synka dlouho tajila, prozradila je až měsíc po jeho narození. V Británii se tehdy uzavíraly sázky, jak se bude maličký jmenovat, a mezi žhavými kandidáty byla například jména Alexander nebo Thomas. Ani Arthura, ani Michaela tehdy nikdo netipoval...

Fotogalerie
49 fotografií