V pořadu Dobré ráno, Británie Thomas Markle veřejně prosil královnu o pomoc. „Velmi bych ocenil cokoliv, co by udělala. Myslím, že by chtěla vyřešit rodinné problémy. Všechny rodiny, královské nebo jiné, jsou stejné a měli by být všichni pohromadě, obzvlášť okolo vánočních svátků,“ vzkázal královně Meghanin otec.

Ten je totiž zoufalý z toho, že s ním dcera Meghan Markle – od jeho trapasu s nastrčenými paparazzi fotkami před její svatbou s princem Harrym – nemluví. „Jsem velmi zklamaný. Nechápu, co se děje, a stále jen čekám a snažím se s ní spojit už několik týdnů. Každý den jí píšu textovku, a dosud jsem nedostal žádnou odpověď. Pořád ji žádám, aby mi odpověděla. I dopisy jsem jí poslal. Moc bych ocenil, kdyby mi zavolala nebo se nějak se mnou spojila, poslala mi zprávu, že o mně ví,“ stěžoval si v televizi Markle.

Jeho prosby královna Alžběta II. sice vyslyšela, ale nepomůže. Podle zdroje z královského paláce je královská rodina už unavena a rozzuřena Thomasovými řečmi a nyní už překročil hranice, když se do jeho sporu s Meghan snaží zatáhnout i královnu.

„Královna je důstojná dáma. I kdyby nesouhlasila se způsoby manželky svého vnuka nebo tím, jakým způsobem jedná s personálem, jistě by se do této záležitosti na takové úrovni nepletla,“ prozradil zdroj. Thomas bude muset holt počkat, až se těhotná vévodkyně Meghan ozve sama od sebe.

Fotogalerie
93 fotografií