Od doby, co se Meghan Markle provdala za prince Harryho (34) a stala se vévodkyní, vídali jsme ji na všech společenských událostech pouze v botách na podpatku. Už to skoro vypadalo, že žádný jiný typ obuvi snad doma ani nemá. Podpatky byly jejím poznávacím znamením.

Ovšem teď své pravidlo brunetka porušila a na oficiální cestě po Austrálii poprvé obula sportovní obuv – konkrétně bílé jednoduché tenisky francouzské značky Veja, které se dají běžně koupit asi za 200 dolarů, tedy v přepočtu 4,5 tisíce korun. Boty s černým znakem V po stranách jsou vyrobené z kůže z udržitelných zdrojů, recyklovaných plastových lahví a divokého kaučuku.

Kromě Meghan si je oblíbily i jiné světové hvězdy, například herečka Emma Watson (28) alias Hermiona z Harryho Pottera. Už předtím byly tedy oblíbené, ale nyní je vykupují fanoušci britské královské rodiny z celého světa. Takové šílenství jistě vévodkyně ze Sussexu nečekala, spíše jí šlo jen o pohodlí. Vždyť se takto obula na projížďku lodí v rámci her Invictus Games v australském Sydney a uzpůsobila tomu i oblečení – zvolila černé džíny a tmavou nepromokavou bundu.

Pravděpodobně ji už také chůze na podpatcích dost unavuje, zvlášť nyní, když pod srdcem nosí miminko a těhotenství ji samo o sobě vyčerpává. Ovšem sportovní obuv v královské rodině rozhodně není nijak zakázaná, vždyť i švagrová Meghan, vévodkyně Kate (36) si čas od času tenisky vezme. Její oblíbená značka je ovšem Superga.   

VIDEO: Harryho Meghan je těhotná: Bříško si pořád kryje! Podívejte se na video!

Video
délka: 00:48.43

Harryho Meghan je těhotná: Bříško si pořád kryje! Podívejte se na video! Reuters

Fotogalerie
191 fotografií