„Myslím, že je už těhotná. Má něco takového ve tváři," uvedla pro Daily Star britská žena Simone Simmons (58), která už dlouho tvrdí, že princezna Diana byla její přítelkyní a před svou tragickou smrtí se jí svěřovala. Nepřestala s tím prý ale ani poté a promlouvá k ní ze záhrobí.

Zda Meghannosí pod srdcem děvče či chlapce, věštkyně neprozradila. Ovšem už teď ví, že pár spolu bude mít celkem dvě děti. Podobně jako v případě Harryho rodičů pak ale přijde rozvod. „Dávám jejich manželství dva a půl roku až tři roky," šokovala Simone.

„Nechci ho vidět silně zraněného, ale Harry nebude tušit, co ho zasáhlo, až do chvíle, než na to dojde. Teď je po uši zamilovaný," líčí žena, podle níž je Harry ztělesněním Diany a stejně jako ona je uvnitř velmi citlivý.

Fotogalerie: Svatba Harryho a Meghan: Sláva novomanželům!
461 fotografií

Důvodem k rozchodu bude údajně nevyrovnaná psychika Meghan, která k tomu má předpoklady i vzhledem ke své rozvětvené rodině. Vždyť otec Thomas Markle (74) i nevlastní sestra Samantha (52) dělají všechno pro to, aby na sebe upoutali pozornost médií, nevlastní bratr Meghan Thomas (53) je pak jednou nohou ve vězení a její strýc zase žije skoro na skládce a považuje se za biskupa. Nemluvě o synovci, který se živí prodejem marihuany.

„Ani lidé z dysfunkčných rodin nejsou tak rozpolcení jako ona," míní Simmons, která již kdysi tvrdila, že princezně Dianě se Meghan nezdá být vhodnou partnerkou pro Harryho. „Podívejte se na její poslední dva vztahy. Netrvaly déle než dva roky. Tento se zřejmě příliš lišit nebude," dodala a odsoudila tak love story, kterou žije celý svět již od květnové svatby, k rychlému zániku. Těžko říct, zda se její drsná věštba skutečně vyplní, nebo jen tímto způsobem čeří vodu...

VIDEO: Harryho Meghan má štěstí: Před 80 lety by ke dvoru nesměla!

Video
délka: 02:53.44

Harryho Meghan má štěstí: Před 80 lety by ke dvoru nesměla! Redakce Blesk, Reuters

 

Fotogalerie
236 fotografií