Režisér a producent s Meghan chodil od roku 2004 a v roce 2011 se s ní oženil na Jamajce. Ovšem o tři roky později už přišel rozvod, údajně kvůli ‚neslučitelným rozdílům‘, ale roli v jejich rozchodu sehrál jistě i fakt, že kariéra zavála každého jinam – ji do Kanady, kde hrála v seriálu Suits (Kravaťáci), jeho do Los Angeles.

Právě tam se také v sobotu večer konala jeho druhá svatba s dietoložkou Tracey Kurland (32), s níž žije od listopadu 2017 a kterou o ruku požádal (ať již náhodou či tak trochu z trucu) sotva dva týdny po květnové veselce exmanželky s britským princem. Není divu, že obě události nyní každý tak trochu srovnává. „Ta svatba byla malá, neformální a intimní událost – pravý opak obří svatby Meghan s Harrym v Anglii," popsal pro Daily Mail jeden z hostů.

„Nevěsta a ženich spolu vypadali tak šťastně a tak zamilovaně,“ dodal s tím, že obřad probíhal přesně podle představ novomanželů. Konal se v soukromém domě v exkluzivní čtvrti Hidden Hills v Los Angeles, kde žijí mimo jiné i Kim Kardashian (37) a Kanye West (41). Žijí zde ale také rodiče nevěsty, a tak je pravděpodobné, že svatbu uspořádali přímo u nich doma.

Na oslavě své lásky měli prý Engelson a Kurland velmi jednoduchou výzdobu s tradičními mexickými papírovými bannery pověšenými na bazénu. Nechyběl ani bar s tequilou. Z fotek, které už pár stačil pověsit na sociální sítě, je navíc vidět, že ženich měl na sobě šedý oblek s růžovou košilí a s kravatou se neobtěžoval, ani nevěsta nevynesla žádnou róbu s vlečkou, ale místo toho jednoduché šaty odhalující ramena a sahající jen do půlky lýtek.

Přitom by si dvojice mohla dovolit i daleko větší luxus, vždyť Tracey je dcerou multimilionáře a bankéře Stanforda Kurlanda. Jenže Trevor si zřejmě na žádnou velkou pompu nepotrpí. Vždyť i jeho první vstup do manželství probíhal v podobném stylu. Herečku Meghan Markle si bral v září 2011 na pláži na Jamajce před zraky 100 hostů z řad rodiny a přátel. Ovšem tehdy novomanželé rozhodně nezapomněli slavit. Naopak si párty plnou koktejlů, piva, rumových punčů a spoustu jídla protáhli na celé čtyři dny.

Jak bujaře slavili, tak rychle se také rozvedli. Ale dnes už je to pro oba minulost, Trevora pravděpodobně čekají líbánky a z Markle je dnes vévodkyně Meghan ze Sussexu a její počínání v královské rodině sleduje napjatě celý svět.

VIDEO:  Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci!

Video
délka: 02:48
1080p 720p 360p

Královna Alžběta a vévodkyně Meghan poprvé samy spolu na akci Reuters

Engelson měl proto také nápad jejich někdejšího vztahu využít a natočit televizní show o americké herečce, která se přivdá do královské rodiny. Ačkoliv není jasné, nakolik chtěl čerpat ze skutečnosti, Meghan s Harrym mu nakonec projekt zatrhli. Podle britských webů ho požádali, aby jejich příběh nezneužíval. Pořad byl tak zatím odložen a zatím není jasné, zda vůbec někdy spatří světlo světa.

 

Fotogalerie
208 fotografií