Meghan už si jako každá správná nevěsta může pomalu odškrtávat seznam toho, co je na její svatbu již přichystáno. Datum i místo obřadu je již jasné a dokonce už existují i první skici svatebních šatů!

Ty prý na žádost Buckinghamského paláce vypracovala izraelská návrhářka Inbal Dror. Odevzdala hned tři návrhy svatebních šatů, z nichž dva návrhy mají střih »mořská panna«, který by mohl lichotit hereččině postavě. Třetí pak přichází s tradičním střihem sukně do »áčka«.

Návrhářka, která je původem z Tel Avivu, je poměrně známá a šila už svatební šaty mj. pro Beyoncé (36) nebo Naomi Watts (49). Běžné šaty od ní se pak prodávají v cenách 175 až 275 tisíc Kč. Jen těžko říct, jakou hodnotu ale budou mít svatební šaty, které oblékne Markle.

Navíc zatím není jisté, která z trojice šatů bude ta pravá a zda vůbec s nimi královská rodina bude spokojená. Vzhledem k tomu, že nejlepší kamarádka nevěsty je známá kanadská módní stylistka Jessica Mulroney, asi bude mít i ona možnost do výběru nějak zasáhnout a kamarádce poradit.

Zásnubní šaty

Na oficiálních zásnubních portrétech měla na sobě snoubenka prince Harryho poměrně drahou róbu. Její cena se odhaduje na 56 tisíc liber, tedy v přepočtu 1,7 milionu korun. Jedná se o ručně vyráběné šaty britské značky Ralph & Russo. I když je sama Meghan Američanka, zřejmě svou novou roli v britské monarchii bere dost vážně, a tak se snaží podporovat právě britskou módu. 

Zatímco na jednom ze snímků má na sobě Markle bílý svetr, na dalším zase šaty nejsou moc dobře vidět. Je vidět pouze vrchní část, která tak působí spíše jako blůzka. Teprve na třetí fotografii, kterou pár zveřejnil až později, je pak model vidět v celé své kráse i s černou sukní.

VIDEO: Budoucí nevěsta prince Harryho: "Nenechala jsem ho domluvit!"

Video
Video se připravuje ...

Budoucí nevěsta prince Harryho: "Nenechala jsem ho domluvit!" @TheBritishMonarchy

VŠE O CHYSTANÉ SVATBĚ PRINCE HARRYHO ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
112 fotografií