Kensingtonský palác prostřednictvím svého oficiálního twitterového účtu vydal toto prohlášení: „Princ Harry a slečna Meghan Markle se rozhodli zveřejnit oficiální fotografie na znamení svého zasnoubení. Fotografie byly vytvořeny na začátku tohoto týdne ve Frogmore House ve Windsoru."

Na jednom ze snímků, které pořídil Alexi Lubomirski, se zamilovaná dvojice drží za ruce. Na druhé má zase Meghan ruku položenou na Harryho tváři a on se na ni s láskou usmívá. Zatímco nastávající vévodkyně na první z nich oblékla černou halenku se zlatým motivem a na druhé bílý svetřík, její snoubenec si vystačil s jedním elegantním oblekem a kravatou.

Zveřejněním portrétů s lehce vánoční atmosférou se tak Harry a Meghan zařadili mezi oficiální páry z královské rodiny. Jejich svatba proběhne 19. května v kapli sv. Jiří v hradě Windsor. Krásná herečka s afroamerickými kořeny již se také ve středu po boku prince účastnila každoročního předvánočního oběda pořádaného královnou Alžbětou II(91). Zde tak měla možnost poprvé se setkat s větším rodinným okruhem svého milého.

VIDEO: Budoucí nevěsta prince Harryho: "Nenechala jsem ho domluvit!"

Video
délka: 00:46.38
Video se připravuje ...

Budoucí nevěsta prince Harryho: "Nenechala jsem ho domluvit!" @TheBritishMonarchy

VŠE O CHYSTANÉ SVATBĚ PRINCE HARRYHO ČTĚTE ZDE>>

Fotogalerie
100 fotografií