Slavný britský pár, který určuje trendy v módě a ovlivňuje široké množství lidí svým životním stylem, právě dorazil na královskou svatbu. Manželský pár je jako vždy dokonale sladěn. Davidovi se třpytí na hrudi řád britského impéria, který mu udělila samotná královna Alžběta II. David jej dostal za zásluhy, když zviditelnil svým jménem a činy Velkou Británii ve světě.

Victoria zvolila černé šaty volné přes břicho, aby zamaskovala těhotenské bříško. Victoria má termín porodu v červenci a na svět přivede dceru. S Davidem už má tři syny Brooklyna (12), Romea (8) a Cruze (6).

Manželé Beckhamovi odcházejí z obřadu
Manželé Beckhamovi odcházejí z obřadu
Autor: EPA, Reuters, ČTK

Názor Františky Čížkové

Fotbalová legenda, sir David Beckham a jeho těhotná choť Victoria, z níž se postupem času stává uznávaná návrhářka, opět potvrdili pověst dokonale sladěného, stylového páru s velmi dobrým citem pro oděv.

On zvolil cylindrem korunovanou klasiku hodnou noblesního aristokrata. Ona se mu nadčasovým (nikoli nudným) outfitem přizpůsobila. Střízlivě elegantní, volným střihem graviditu maskující šaty rafinovaně oživila koketním bonbónkem na hlavě plus hladkými lodičkami s podpatkem, jehož výška fascinuje.

Fotogalerie
11 fotografií