Novináři označili vdavky Berdycha se Sátorovou za pohádkové. Pohádkové jistě bylo ubytování snoubenců a nevelkého počtu svatebčanů, kteří pár dnů pobývali a na obřad se připravovali v luxusním, soukromou pláží vyhlášeném hotelu Méridien Beach Plaza, kde nejlevnější pokoj čítá šest tisíc za noc a prezidentské, snoubenci obsazené apartmá devětatřicet tisíc. A pohádková je i cena zásnubního prstenu s démantem, pohybující se kolem osmi miliónů korun.

Komorní svatba na místním úřadu ale nijak bombastická nebyla. Téměř všichni pánové měli tlumeně modrý oblek, včetně ženicha, jenž zvolil kvádro v britském duchu s vestičkou a širší, stylu šatů konvenující vázankou. Za pozornost stály pouze kotníkové střevíce s lakovanou špičkou, jež s otazníkem suplovaly klasické společenské polobotky zvané oxfordky.

Tomáš Berdych se svou novomanželkou.

Erotika k diskuzi

Ta, která na svatbě zaujala, proaktivní jedinečností smečovala, byla nevěsta. Dvaadvacetiletá modelka, která transparentní, aplikací krajky zdobenou a lepou figuru záměrně odhalující toaletou iluzi panenské princezničky popřela. Pokud jde o kreaci jako takovou, nutno říci, že se s ožehavým průsvitem dobře poprala. Zejména v oblasti ňader, kde můžeme licitovat, zda jde o nahá prsa či dobře vymyšlené podpůrné košíčky… Až k rozkroku téměř odhalené perfektní nohy jsou pro muže jistě vzrušující, stejně jako nahá záda dokazující absenci podprsenky. Bohužel tělové kalhotky vychytané nejsou. Na těle se nehezky krčí, měly být subtilnější, z jemnějšího materiálu, více splývat s pokožkou.

Mladá nevěsta Ester očividně pojala osudový den jako exhibici své figurky. Což ostatně dokazuje i replika v magazínu OK!, kde v rozhovoru s ní na svatbu padla řeč: „Chtěla bych být odlišná. Chtěla bych mít šaty, které budou upnuté, jenom krajkové. Snažím se udržovat postavu. Abych v ten svůj velký den byla na sebe pyšná a cítila se dobře,“ prohlásila na jaře Sátorová, nyní už Berdychová.

Jasně že na své lepé tělo může být Ester pyšná, leč otázkou je, zda tohle podání, jež veškerou cudnost nevěsty vytěsnilo, nebylo přes čáru. Jak praví klasik, není nutné vše odhalovat. Trocha tajemství, dávající prostor vzrušující fantazii, rozhodně neškodí. I v případě Ester si troufám tvrdit, že méně je mnohdy více a zdrženlivost nahrává noblese.

Fotogalerie
19 fotografií