„Ten den, kdy Berdych postupoval do finále na Australian Open, jsem si prohlížela noviny, protože naše dcera mu fandí. A v Blesku zrovna byly asi čtyři stránky o Berdychovi. Mimo jiné mi ale padla do oka i ta soutěž o lístky na Ples v Opeře, tak jsem to manželovi ukázala, že tam bych jednou ráda chtěla tancovat,“ přiznala paní Iva.

Její muž Stanislav, který se živí jako drobný podnikatel, chtěl své ženě splnit sen, a tak zuřivě posílal esemesky se správnou odpovědí. „Pořád jsem nevěřil, že bych mohl vyhrát, ale vyšlo to.“ Vítězství manželce dva dny tajil. „Chtěl jsem, aby to bylo pořádné překvapení, a to se podařilo,“ smál se Stanislav.

Šťastný pár čeká vrchol plesové sezóny za účasti českých a světových hvězd. Hlavním hostem bude pilot Formule 1 Mika Häkkinen, top modelka Tereza Maxová, večerem bude provázet moderátor Leoš Mareš. Vítězové Blesku se mohou těšit na posezení v lóži, delikatesní pokrmy, noc v luxusním hotelu a mnoho dalších nezapomenutelných zážitků.

Kromě této ceny Blesk poskytne manželům i kompletní přípravu večerní róby a celkové vizáže. Reportáž o jejich krůčcích na slavnostním plese vám přineseme již v neděli 8. února.

Video
délka: 01:50.27

Jindříškovi Tereza Kühnelová, Lukáš Červený

Fotogalerie
9 fotografií