Monika Marešová, jež se svým zákonným chotěm Leošem už drahnou dobu nežije, představuje – s jistou nadsázkou řečeno – stepfordskou paničku czech made. Rozlukou od stolu a lože na standardu s dětmi netratila, Mareš umí rodinu zajistit. Jejich vztahy jsou příkladné. Jen se Monice nepostaral o vysněné místo moderátorky. Za tu prý svého času ve VIP zprávách lobbovala jen Ivana Gottová…

Nyní se Monice Marešové dostalo cti být jedním z kmotrů videoklipu Zdeňka Style Hrubého. A ona této situace využila k podpoře podvedené Gábiny Partyšové tím, že demonstrativně odmítla figurovat na akci, kde bude i kontroverzní devatenáctiletá slečna Ornella Štiková.

Proklamace s otazníkem

Monika se tedy alespoň nechala slyšet, že jí je společenské spojení s těhotnou ex milenkou manžela Partyšové vůči Gábině poněkud trapné. A na vysvětlení v rozhovoru pro Blesk.cz dodala: „Já slečnu Ornellu osobně neznám, ale vzhledem k tomu, že jsem si před třemi lety prošla s Leošem něčím podobným, tak mi to je vůči Gábině strašně nepříjemné. Já prostě Ornellu nemusím, nemám ji ráda a nesnáším jí, za to co dělá. Oukej, Pepa je blbej za to, co udělal, ale ona by se tím neměla mediálně prezentovat.“

Ach jo, chtělo by se na adresu tohoto nijak myšlenkově úderného prohlášení říci. Marešová se křtu zúčastnila proto, že v klipu hraje hlavní roli. Ale měla se nad Ornellou povznést a tvářit se že tam není. Možná fakt, že se nejspíš dostane do společenských rubrik (samozřejmě v souvislosti s Leošem) převálcovala zdůrazňovaný pocit trapnosti. Každopádně taková solidarita, lidově řečeno, smrdí.

Pavlač spravedlivých s medvědími službami

Způsob, jakým si devatenáctiletá slečna Ornella buduje pozici prchavé hvězdy, je nevkusný, hloupý, dehonestující. Její výpady proti manželce Josefa Kokty, s nímž čeká dítě, stupidní. A Partyšová marně čeká (jak ostatně ve VIP zprávách prohlásila), kdy se tato tragikomedie z repertoáru médií stáhne. Zatím ale patří k emočním trhákům. A to nejen zásluhou Ornelly, ale i žen, jež mají potřebu Gábinu veřejně podpořit.

Bohužel si neuvědomují, že tím kauzu živí. Partyšovou v ní grilují. Týká se to i dosti nediplomatického, kvokající pipinky hodného prohlášení moderátorky společenských akci Evy Decastelo, která si komentářem na úbytek kil Partyšové na barikádě solidarity udělala tiché promotion na své štíhlé, devětačtyřicet kilogramů vážící tělo, pracovní úspěchy a věrné manželství. „Gábina mě předběhla. Je asi o pět centimetrů vyšší, ale také má stejnou váhu. U nás doma ale není žádná Pornella,“ přiznala deníku Aha! Decastelo s tím, že ona naštěstí hubne vinou pracovního vytížení - poptávka po ní je veliká… Zřejmě to Evička myslela dobře, bezelstně, ale výsledek vyzněl dost nevkusně.

I tady se mimochodem nabízí otázka, zda si tak trochu Eva na kauze Ornella – Kokta – Partyšová nevyřizuje i privátní účty s s Ornellou, jež ji na facebooku nazvala děvkou.

Fotogalerie
7 fotografií