V průběhu 10 festivalových dnů reportéři Blesku navštíví desítky projekcí, tiskových konferencí, večírků, premiér a absolvují setkání se stovkami hvězd. To nejlepší najdete jak v tištěném Blesku, tak prakticky nonstop také každý den na webu Blesk.cz a v Blesk TV! Připravenu pro vás máme i řadu přímých přenosů.

Od Žižky po Formana

Od pondělí do pátku pro vás budeme připravovat speciální festivalové vydání pořadů Blesku, jako jsou Bleskové zprávy Báry Horákové a Epicentrum se zajímavými hosty, moderované Pavlínou Horákovou. Těšit se můžete např. na producenta velkofilmu Jan Žižka Petra Jákla (48) i cimrmanology Petra Bruknera (79) a Miloně Čepelku (85). Účast v Epicentru přislíbila také držitelka Českého lva a vnučka oscarového režiséra Antonie Formanová (24), stejně jako tvůrci úspěšného seriálu ČT Případy 1. oddělení.

Opulentní mejdany

Chybět nebude ani speciální vydání Módní policie přímo z lázeňské kolonády, kterou již druhým rokem vede respektovaná módní kritička Ina T. A samozřejmě zpravodajství z velkolepých premiér a opulentních večírků plných hvězd.

Epicentrum

Od pondělí do pátku od 15:00 hodin vysíláme na Blesk.cz pořad Epicentrum přímo z dějiště filmového festivalu.

PONDĚLÍ Cimrmani Petr Brukner a Miloň Čepelka

ÚTERÝ Herečka Antonie Formanová

STŘEDA Petr Jákl – producent filmu Jan Žižka

ČTVRTEK Karel Och – umělecký ředitel KVIFF

PÁTEK Jan Malinda, Tomáš Feřtek – tvůrci seriálu Případy 1. oddělení

PŘÍMÉ PŘENOSY NA BLESK.CZ

NEDĚLE: Nejluxusně nější párty

V neděli od 19:00 hod. rozvine červený koberec jeden z tradičně nejluxusnějších večírků – Unicredit. Kdo se na něm objeví? Uvidíte živě na Blesk.cz.

ÚTERÝ: Módní policie z ulice

V úterý si rozhodně nenechte ujít Módní policii Blesku! Od 14 do 17 h se na kolonádě a v okolí hotelu Thermal můžete setkat s módní kritičkou Inou T. Sledovat ji můžete nejen ve streamu, ale to nejlepší pak i na stránkách deníku Blesk.

SOBOTA: Slavnostní udílení cen

Příští sobotu MFF 2022 končí. Slavnostní ceremoniál ozdobí přítomnost hereckých hvězd Geoffreyho Rushe (70) a Benicia Del Tora (55) a při jejich promenádě na červeném koberci nebude chybět ani přímý přenos Blesku od 17 hodin.

Video
Video se připravuje ...

Jiřina Bohdalová vyvedla ve Varech vnuky: Čeká je velká cesta! Blesk TV

Fotogalerie
97 fotografií