Eliška Dospivová je temperamentní žena, které rozhodně nechybí odvaha obléct si na sebe velmi extravagantní model. A nutno říci, že v černých šatech se trefila do černého.

Na páteční zahájení karlovarského festivalu vynesla černou róbu s průstřihy na přední části, které daly krásně vyniknout jejímu perfektně vypracovanému bříšku, pupíku a samozřejmě i jejím bujným ňadrům, ty zakrývaly jen dva trojúhelníčky látky. Ač šaty odhalují skoro celé bříško i vnady, naopak zakrývají krk a Eliška je navíc doplnila i černými rukavicemi, ve kterých zase vynikly její štíhlé dlouhé ruce. Model doplnila decentními zlatými šperky.

Na české poměry se jedná o model vskutku odvážný, i když se Dospivová pyšní perfektní postavou a rozhodně patří mezi ženy, které si mohou takto výrazný model dovolit, k jeho vynesení do společnosti je rozhodně potřeba i odvaha a Eliška dokázala, že jí nechybí ani ta.

Velmi podobné šaty dříve oblékla například Kendall Jennerová, patřící ke klanu Kardashianových. Ten je kromě nejrůznějších skandálů proslulý i tím, že jeho ženská část si libuje v odvážných modelech.

Video
délka: 00:55.98
Video se připravuje ...

Jiří Bartoška Blesk TV

Fotogalerie
47 fotografií