Sobota 3. června 2023
Svátek slaví Tamara, zítra Dalibor
Polojasno 23°C

Polívka, Mihulová a Klausová na červeném koberci: Pochlubili se potomky

/
 • Kdo ve Varech ukázal rodinné příslušníky?
  23. srpna 2021 ● 10:15

  Do záře reflektorů vyvedly české hvězdy nejen své partnery, ale někteří se pochlubili i svými potomky. Bývalou první dámu Livii Klausovou (77) doprovodili dospívající vnuci, herečka Alena Mihulová (56) se blýskla dcerou a její partnerkou, a Bolek Polívka (72) se po zásluze pýřil vedle dvou nejmladších synů a dcery Mariany, která roste do krásy. 

 • 1.

  Bolek Polívka (72), herec

  Hujerovi

   

  Nejpočetnější skupina večera stála po boku Bolka Polívky. S manželkou Marcelou (52) vyvedl na červený koberec jejich společné potomky - Honzu (16), Františka (13) a Marianu (12). Hrdě je všem představoval a pochlubil se i jejich úspěchy „Mám syna Jendu, skvělého basketbalistu, který hraje za Brno a byli mistři republiky,“ prozradil pyšný táta. Jestli i nejmladší potomci budou kráčet v hercově šlépějích stejně jako dcera Anna Polívková (42) a syn Vladimír Polívka (32), zatím netuší. „Nevím, jestli půjdou přímo v mých šlépějích, ale mají jiskru, mají šarm a až záviděníhodnou energii, takže mám z nich radost,“ dodal Polívka na závěr.

 • 2.

  Alena Mihulová (56), herečka

  Dámské trio

   

  Etérickou herečku Alenu Mihulovou doprovodila na slavnostní zahájení dcera Karolína (26) s partnerkou. „Doufám, že si festival užijeme naplno, jak to jen půjde,“ řekla Blesku natěšeně herečka, která v růžových šatech vypadala jako labuť. S nadšením se pak vítala s ostatními hosty po boku svých holek. „Potěšilo mě, že dcera chce žít od začátku v pravdě,“ reagovala už dříve hvězda filmu Sestřičky (1984) na sexuální orientaci dcery, kterou má se zesnulým režisérem Karlem Kachyňou (†79).

 • 3.

  Livia Klausová (77), bývalá první dáma

  Pyšná babička

   

  Společnost bývalé první dámě dělají na filmovém festivalu vnuci Vojtěch a Jakub. „Ve Varech budeme přes víkend a těším se, že budu mít dobré průvodce,“ pomrkávala pyšně Livia Klausová na svůj doprovod. Jako tradičně se bývalá první dáma a manželka exprezidenta Václava Klause (80) oblékla sama a neměla tak, jako ostatní z přítomných dam, příliš práce s hledáním vhodného outfitu na slavnostní večer. „Značku šatů vám ale neřeknu, nemůžu přece vše prozradit,“ usmívala se dobře naladěná Livia.

 • 4.

  Galerie

  Na další snímky z Varů se můžete podívat do naší galerie.

   

  VIDEO: Bolek Polívka přivezl na festival rodinku! Syn ho přerostl, dcera zraje do krásy 

  Video
  délka: 01:43.44
  Video se připravuje ...

  Bolek Polívka přivezl na festival rodinku! Syn ho přerostli, dcera zraje do krásy Markéta Reinischová, Jan Jedlička

  Fotogalerie
  185 fotografií

   

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

zlej: Čvančarová je pěkná kordula

(23. 08. 2021 11:22)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy