Inna Puhajková se na festivalu zdržela tři dny, a dokonce stihla jeden film. „Byla jsem pozvaná na premiéru projektu Reflexu Moje svoboda a bylo to velmi zajímavé. Jsem ráda, že jsem se aspoň jednou dostala do kina," svěřila se v limuzíně Blesku moderátorka. 

A došlo i na jejího expartnera Jaromíra Jágra, protože právě v Karlových Varech na vyhlášení výsledků Zlatá hokejka, Jarda před 13 lety oficiálně Innu představil jako svou přítelkyni. „Už jsme spolu nějaký čas chodili, ale tohle byla naše první velká akce. Byla jsem tak nervózní," směje se Inna, která s hokejistou chodila šest let.

Ale jejich rozchod nebyl tak tajný, jako ten jeho poslední s Veronikou Kopřivovou. „Prostě jsme se dohodli, že se rozejdeme, a Jarda to napsal na sociální síť na svůj profil," tvrdí Puhajková. 

„Co se stalo mezi Jardou a Veronikou opravdu nevím, je to jejich věc. Myslím si, že na něj ta pravá stále ještě čeká a on bude konečně spokojený. Moc bych mu to přála," dodala půvabná brunetka, která už čtyři roky žije s fotbalistou Petrem Tlustým. 

VIDEO: Inna Puhájková v limuzíně Blesku

Video
délka: 07:40.23

Inna Puhájková v limuzíně AAA Auto Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

VIDEO: Co v Limuzíně Blesku prozradila zase Vlastina Svátková?

Video
délka: 07:24.72

Vlastina Svátková: Kvůli festivalu málem prošvihla rodinnou dovolenou! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
48 fotografií