Byl u největšího letošního poprasku ve Varech, dopředu ale vůbec netušil, co se chystá. Vlastně nikdo. „Byl to čistě spontánní nápad toho kluka,“ řekl Blesku herec o bývalé dětské hvězdě Johanu Kolínském (33) ze seriálu Přízraky mezi námi, který znesvětil kolonádu, když se v pondělí nad ránem úplně nahý cachtal ve vřídlu.

Já? To vůbec!

„Všichni jsme se vraceli z večírku na hotel, a tam jsme se neplánovaně zastavili. Nic víc se nestalo. Co vám k tomu mám říkat,“ komentoval naháčovo řádění strážmistr Topinka. Přidat se k němu rozhodně neměl v úmyslu. „Já? Ne, to vůbec!“ odpověděl Mikluš se smíchem. Podle svědků si vložil do úst cigárko a pobaveně sledoval Kolínského i se svou seriálovou pošťačkou Jenovéfou.

Víte, kdo jsem?

Rozjeté partičce se vymstila návštěva mejdanu televizní stanice HBO v nedaleké restauraci Bokovka, kde vydrželi pařit až do zavíračky v šest hodin ráno. O půl hodiny později už se Johan před svými přáteli rochnil nahý ve vřídle a jakmile zmerčil, že tam nejsou sami, oblékl si promočené trenýrky a naštvaně pořvával: „Víte, kdo já jsem?!“ No, teď už všichni vědí...

Fotogalerie
35 fotografií