Šestadvacetiletá olympijská vítězka nedávno na Bali natočila videoklip „Poď si“ se zpěvačkou Bárou Polákovou (35). V Mall.cz parku ve Smetanových sadech Eva prozradila Blesku, jak natáčení probíhalo. 

VIDEO: Barbora Poláková – Poď si (feat. Eva Samková)

„Bylo to skvělý a doufám, že to trošku sálá i z toho videoklipu, protože jsme si to užily. Dost často zabíraly věci, které nás zrovna napadly, natočily jsme toho hrozně moc. Chtěly jsme, aby to bylo dobré. První den jsme se tak oťukávaly, protože jsme se s Bárou neznaly, ale pak jsme si sedly,“ řekla Blesk.cz Samková. 

Původně měla ve videoklipu jen hrát, nakonec Báru Polákovou napadlo, že by mohla zkusit nazpívat i část písničky. „S nahráváním jsem nikdy předtím zkušenost neměla. Maximálně jsem namlouvala nějaké voiceovery do našeho pořadu Alpami nejen za sněhem. Ale neumím pracovat se svým hlasem jako třeba Bára nebo herci a zpěváci. Takže to pro mě bylo trošku stresující,“ práskla sympatická sportovkyně. 

Eva se zapsala na hodiny zpěvu k učitelce Báry Polákové. Vzhledem k uvolněné atmosféře ve studiu to podle jejích slov dopadlo nad očekávání. Její přirozený výkon ve videoklipu vyvolává otázku, jestli by si někdy nechtěla zahrát třeba i ve filmu. 

„Ne, to určitě ne. Na to nemám! Měla bych se držet toho, co umím a to je ježdění na snowboardu. Tohle fungovalo kvůli tomu, že jsem tam nemusela nic hrát, Bára taky a stylizovat se do něčeho by nebylo dobré,“ dodala Samková, která se ihned po skončení festivalu chystá se svým přítelem Markem Adamczykem (31) do Portugalska na dovolenou. 

VIDEO: Z Evy Samkové je zpěvačka! Vymění snowboard za kariéru ve filmu?

Video
délka: 02:41

Z Evy Samkové je zpěvačka! Vymění snowboard za kariéru ve filmu? Martin Balcar, Jan Jedlička

Fotogalerie
139 fotografií