Modelka Simona Krainová (46) do poslední chvíle neměla co na sebe. Bílý model, který jí vytvořil Michael Kováčik, dorazil z Prahy jen dvě hodiny před začátkem party. „Už to, že jsme se s Michaelem teprve před pěti dny dohodli, jak by to mělo vypadat, bylo dost hektický. A popravdě jsme ani jeden nevěřili, že se to zvládne. Ale on je prostě Bůh a šaty jsou tady," svěřila se Blesku Simona, které to v bílém modelu odhalujícím její dokonalé pozadí, neskutečně seklo. Už několik měsíců denně běhá minimálně pět kilometrů a na její postavě je to znát. 

Přímo z Paříže do Karlových Varů přiletěla topmodelka Denisa Dvořáková (26). Ta rovněž vsadila na tuzemského návrháře Jiřího Kalfara. V podstatě měla jen body a na něm průsvitné šaty s výšivkou. „Jsem zvyklá z přehlídek na různé modely a nahota mi nedělá problém. Jsem poprvé na festivalu a chci si to s kamarády až do soboty užít," netajila se modelka, která v roce 2006 vyhrála soutěž Elite Model Look.

Snowboardistka Eva Samková s přítelem Markem Adamczykem překvapili napoleonskými saky. „Oblékli jsme si, co jsme našli v šatníku. Po svých předcích tam máme neskutečné skvosty, a tak pro nás téma Napoleon nebyl problém," tvrdí olympijská vítězka ve snowboardcrossu, která hned po skončení festivalu odjíždí s přítelem na dovolenou do Portugalska, kde se hodlají věnovat surfingu. 

Na vražedný dekolt vsadila moderátorka Iva Kubelková v modelu od Beáty Rajské, problém se šaty od salonu Poner měla misska Lea Šteflíčková, které upadl pásek, a blogerka Ina T. překvapila kloboučkem ve stylu Napoleona. 

Video
délka: 02:53.14
Video se připravuje ...

Modelka Hana Soukupová na MFF KV: Hledá česká „slofiška"! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
36 fotografií