Fotografové ve Varech herečku zachytili, jak se herečka spolu se svou novou láskou, vítězem reality show Robinsonův ostrov 2 Martinem Složilem, rozvaluje na červených křeslech v lobby hotelu. Dokonce to chvílemi vypadalo, že to na chvíli zalomila a usnula tam. 

Vedle svého přítele působila sice spokojeně, ale únava už na ní byla dost znát. Ani svalnatý blonďák nevypadal zrovna fit a navíc mu pod okem svítil čerstvý monokl, který mu později zkoumavě prohlížela i sestra Jenovéfy, herečka Kristýna Boková (36). Podle všeho to vypadá, že dvojice má za sebou zřejmě noc plnou mejdanů.

Podobně ztrhaně působí Boková také na sociální síti. Natočila se totiž, jak v hotelovém župánku bloudí po chodbách a nemůže najít bazén, aby se v něm trochu zchladila. K jídlu si navíc dopřála suchý rohlík. „Dietka," připsala k tomu. Zřejmě jí tak bylo i poněkud nevolno, ať už za to mohla kocovina, nebo třeba jen nějaký bacil.

Nakonec hvězda nového snímku Chvilky na Instagramu zveřejnila fotku z postele a rozhodla se s festivalovou atmosférou už raději rozloučit. „Už nemůžu! Vary čau, děkuju, bylo to hezký, ale rok od roku je to těžší! Chci utéct do divočiny, chci klid a ticho. Už žádné šaty ani makeup," svěřila se fanouškům.

VIDEO: Jenovéfa Boková promluvila o tom, jak si představuje práci snů...

Video
Video se připravuje ...

Jenovéfa Boková dostala práci snů! Adriana Krátká

Fotogalerie
50 fotografií