Ta si totiž vzala na sebe černé šaty, které připomínají noční oblohu s hvězdami, z průhledné látky poseté třpytivými kameny. Pod nimi má černé body, které jí při pohledu zezadu odhaluje celé pozadí. Jenovéfa ale na sobě zapracovala a může si takový model dovolit.

Zajímavé šaty v meruňkové barvě vynesla Tereza Voříšková (29), která v nich také ukázala spodní prádlo, jež prosvítalo pod látkou. Tak odvážná jako její kolegyně Boková ale nebyla.

Nahé rameno a kotníky vykukovaly z večerní černé róby Jitky Schneiderové (45) od Toma Forda. Šaty doladěné šperky od BVLGARI byly tak uzoučké, že v nich herečka musela dělat malé krůčky, aby se mohla pohybovat. Balanc jí pomáhal udržet její partner, který ji vedl za rámě.

A v neposlední řadě se odvázala také dánská herečka Trine Dyrholm, která zvolila šaty s vysokým rozparkem a zcela holými zády. Dokázala, že na sexy průstřihy na šatech není nikdy pozdě.

VIDEO: MFF KV 2018: Tim Robbins převzal Křišťálový glóbus

Video
Video se připravuje ...

MFF KV 2018: Tim Robbins převzal Křišťálový glóbus ČTK

 

První Bartoškův úkon ve Varech: Prozradil, co na festivalu stojí nejvíc!

Video
Video se připravuje ...

První Bartoškův úkon ve Varech: Prozradil, co na festivalu stojí nejvíc! Aleš Brunclík, Markéta Reinischová

Fotogalerie
82 fotografií