Když byl Jarda Jágr bez přítelkyně, tak mu neteř byla dobrá. Vzal ji na dovolenou do Las Vegas, doprovodil ji v rámci módního týdne na přehlídku, ale od té doby, co je zamilovaný do modelky Veroniky Kopřivové, tak se ani neozve.

Fotogalerie: 30 fotek Jágrovy přítelkyně Veroniky…
30 fotografií

Jarda je v Čechách už skoro měsíc a my jsme se viděli až na zahajovacím večírku ve Varech. Tam mi představil i svou přítelkyni. Je to hezká milá holka a je vidět, že ji má hodně rád. Jardovi samozřejmě moc přeju, že je šťastný a spokojený,“ svěřila se Blesku blogerka Pavlína dva dny po opening party.

Se strejdou a jeho láskou strávila asi hodinu. „Povídali jsme si o všem možném. Ale jelikož oni na rozdíl ode mě nepili alkohol, tak se tolik nebavili. Ale on Jarda téměř vůbec nepije,“ řekla se smíchem Jágrová, která doufá, že si na ni strejda udělá ve Varech čas a třeba společně zajdou na oběd.

Sympatická blondýnka mimo jiné prozradila, že se před několika měsíci rozešla s přítelem, kterého několikrát vzala na společnou večeři se slavným hokejistou. „Prostě to mezi námi přestalo fungovat, takže jsem teď single,“ prozradila Pavlína, která společně s dalšími blogerkami testovala míchané koktejly.

Video
délka: 02:47
1080p 720p 480p 360p 240p

Pavlína Jágrová Blesk TV

Více o Jaromíru Jágrovi a Veronice Kopřivové najdete ZDE 

Více o filmovém festivalu v Karlových Varech najdete ZDE

Fotogalerie: Zahájení filmového festivalu v Karlových …
175 fotografií

Fotogalerie
41 fotografií