Organizátoři festivalu využili toho, že je zrovna slavný hokejista Jaromír Jágr v Česku a pozvali ho do Varů. A on nabídku přijal. Společně s přítelkyní Veronikou Kopřivovou se tedy v pátek ubytovali v luxusním hotelu Pupp, kam dorazili v ležérním oblečení, Jágr v pantoflích, džínách a bílém triku, Veronika v pohodlných teplácích s hodně nízkým sedem.

Tam si chvíli odpočinuli a hodili se do gala, Jarda si svázal vlasy do nezvyklého culíku, Veronika naopak světle modrou róbu doplnila romantickými loknami. Na červený koberec k hotelu Thermal Jágra s Kopřivovou dovezla, jak už je zvykem, limuzína. Tahle však byla mnohem stylovější než vozidla ostatních. Byla totiž označena číslicí Jardova dresu – tedy 68.

Jágr se na červeném koberci ošíval, Kopřivová zářila

Když dvojice vystoupila, dav začal šílet. Fanoušci pískali, tleskali a volali na Jardu v naději, že jim dá podpis nebo dokonce stihnou selfíčko. Jarda byl však nesvůj. Desítky cvakajících objektivů, které mířily přímo na něj, mu evidentně nedělaly dobře. Ošíval se a nevěděl, co s rukama. Nakonec i s Veronikou po boku co nejrychleji vešel do hotelu.

Tam svoji drahou polovičku nechal mluvit s novináři. Sám ale neřekl nic. „Děkujeme,“ pronesl, když Veroniku odváděl od rozhovoru. Veronika však byla sdílnější.

Video
Video se připravuje ...

Jágr přijel do Karlových Varů. Blesk TV

„Ve Varech jsem už byla, ale určitě jsem se neúčastnila takovéto akce,“ prohlásila. Také prozradila, že se s Jaromírem zdrží do neděle a s sebou má jen jeden kufr a tři slavnostní róby.

„Šaty mám od značky PONER. Jarda mi poprvé pochválil šaty. On mě má nejradši po ránu, nenalíčenou,“ usmála se blondýnka s tím, že by chtěla vidět nějaký film i zítra, ale musí ještě přemluvit Jágra.

Po rozhovorech se dvojice odebrala k fotografům, kde Veronika profesionálně zapózovala, zatímco Jágr se bleskům fotoaparátů snažil uniknout. Společně se pak odebrali na slavnostní zahájení festivalu, po kterém byl promítnut film Anthropoid, který osobně uvedl herec Jamie Dornan. Během zahájení získal ocenění Křišťálový glóbus herec Willem Dafoe.

Veronika Kopřivová je finalistkou Miss ČR, která žije s Jardou Jágrem na Floridě, za niž slavný hokejista hraje. V poslední době se o Veronice hodně diskutovalo, protože na ni prasklo, že si vydělávala tancem u tyče. Jaromír Jágr na provalené fotky zareagoval svým pověstným humorem – natočil video, jak tančí on, u hokejky.

Video
Video se připravuje ...

Jágr hájí přítelkyni, která tancovala u tyče: Já to dělám taky! Podívejte! Facebook/Jaromír Jágr

SPECIÁL KARLOVY VARY 2016 >>>ZDE!

 

Fotogalerie: Zahájení filmového festivalu v Karlových …
175 fotografií


Fotogalerie: 30 fotek Jágrovy přítelkyně Veroniky…
30 fotografií


Fotogalerie
38 fotografií