Jak si teda vedou celebrity v civilu? Potkat je můžete prakticky všude, vidět je, jak se říká, naživo. I v tom síla atmosféry festivalu tkví.

Jitka Čvančarová a Petr Čadek (2): Ona je vyladěný v modrobílé, ona v black

Jitka Čvančarová a Petr Čadek (Známka: 2)

Ona je vyladěný v modrobílé, ona v black & white. Kostička na košili a její kanafasová verze na sukni… Tak trochu károvaná etuda v páru. Je to příjemný standard, i když někdo může namítnout, že rustikálně laděná sukně se záhyby činí Jitku korpulentnější. Neřekla bych, skryje boky, bříško, dodává figuře proporční linii.

Tereza Brodská (1): Ve Varech září, vypadá perfektně. Černými koktejlkami na gala zahájení sice neuspěla, vedle velkých rób trochu působila jako chudá příbuzná, ale tyto zajímavě řešené šaty za doprovodu balerín a pro Terezu typického šátku si velkou pochvalu zaslouží. Včetně luxusní kabelky zn. Prada, která je poněkud ležérně zavěšená, ale pel ležérnosti k civilu náleží.

Tereza Brodská (Známka: 1)

Ve Varech září, vypadá perfektně. Černými koktejlkami na gala zahájení sice neuspěla, vedle velkých rób trochu působila jako chudá příbuzná, ale tyto zajímavě řešené šaty za doprovodu balerín a pro Terezu typického šátku si velkou pochvalu zaslouží. Včetně luxusní kabelky zn. Prada, která je poněkud ležérně zavěšená, ale pel ležérnosti k civilu náleží.

Jiří Macháček s ženou Kristýnou (1): Patří k stálým hostům festivalu, na němž i pravidelně koncertuje s kapelou Mig 21. Módně úzké kalhoty, košile, dobré boty a separátní sako jsou skvělým příkladem lázeňské garderoby bez ohledu na festival. Čerň střízlivého, ale nikoli nudného Kristýnina svršku barevnost Jirkova outfitu příjemně vyvažuje. Pásek a krásné střevíčky jsou osvěžujícím akcentem.

Jiří Macháček s ženou Kristýnou (Známka: 1)

Patří k stálým hostům festivalu, na němž i pravidelně koncertuje s kapelou Mig 21. Módně úzké kalhoty, košile, dobré boty a separátní sako jsou skvělým příkladem lázeňské garderoby bez ohledu na festival. Čerň střízlivého, ale nikoli nudného Kristýnina svršku barevnost Jirkova outfitu příjemně vyvažuje. Pásek a krásné střevíčky jsou osvěžujícím akcentem.

Dagmar Havlová (4): Zdá se, že bývalá první dáma, masovou popularitou ověnčená herečka prochází módní krizí, její kredit kultivovaně oblékané lady dostává trhliny. Na slavnostním zahájení šokovala volbou nevkusné róby od Jany Berg a k sofistikované eleganci má daleko i tento outfit. Vzor šatů je diskutabilně velký, barevné ladění tašky vyznívá urputně, styl sandálků neladí a jejich ozdoba připomínající brož se navíc tříská s nepochopitelnou, monstrózně vyšperkovanou čelenkou.

Dagmar Havlová (Známka: 4)

Zdá se, že bývalá první dáma, masovou popularitou ověnčená herečka prochází módní krizí, její kredit kultivovaně oblékané lady dostává trhliny. Na slavnostním zahájení šokovala volbou nevkusné róby od Jany Berg a k sofistikované eleganci má daleko i tento outfit. Vzor šatů je diskutabilně velký, barevné ladění tašky vyznívá urputně, styl sandálků neladí a jejich ozdoba připomínající brož se navíc tříská s nepochopitelnou, monstrózně vyšperkovanou čelenkou.

Jitka Schneiderová s doprovodem (2): Půvabná herečka se na letošním filmovém festivalu stala tváří kreací ceněné oděvní návrhářky Ivany Mentlové. Z její dílny pochází i top, jenž do valérů šedé zbarvenou hadinu kombinuje s opulentními kožešinovými rukávky. Kalhoty jsou sice decentní, ale jejich materiál vzhledem ke svršku sporný. Totéž platí pro sportovní styling partnera.

Jitka Schneiderová s doprovodem (Známka: 2)

Půvabná herečka se na letošním filmovém festivalu stala tváří kreací ceněné oděvní návrhářky Ivany Mentlové. Z její dílny pochází i top, jenž do valérů šedé zbarvenou hadinu kombinuje s opulentními kožešinovými rukávky. Kalhoty jsou sice decentní, ale jejich materiál vzhledem ke svršku sporný. Totéž platí pro sportovní styling partnera.

Libuše Šmuclerová a Dominik Hašek (1): Je to milé, přirozené, výletně lázeňské, chce se říci na adresu generální ředitelky CNcenter, cenami ověnčené manažerky Šmuclerové a jejího partnera, legendárního hokejisty Haška. V námořnických barvách laděné pruhy nahrávají svěžímu dojmu, maximálně jednoduchý střih šatů výraznému dekoru prospívá a štíhlá pružná postava nositelky si může tento vzor dovolit. Pan Hašek se svou dámou ležérní elegancí v podobě černých kalhot a blankytného pólo trika ladí stylem i barevností.

Libuše Šmuclerová a Dominik Hašek (Známka: 1)

Je to milé, přirozené, výletně lázeňské, chce se říci na adresu generální ředitelky CNCenter, cenami ověnčené manažerky Šmuclerové a jejího partnera, legendárního hokejisty Haška. V námořnických barvách laděné pruhy nahrávají svěžímu dojmu, maximálně jednoduchý střih šatů výraznému dekoru prospívá a štíhlá pružná postava nositelky si může tento vzor dovolit. Pan Hašek se svou dámou ležérní elegancí v podobě černých kalhot a blankytného pólo trika ladí stylem i barevností.

Alice Bendová (1): Festivalové Vary ve svítivě žluté kreaci rozzářila i modelka hrající v TV seriálech Bendová. Neónová barva opálené pleti sošné Alice sluší, jednoduchý volný model si plně vystačí s efektem aranžmá látky v úvazu u krku. Štrasem zdobené subtilní sandálky dodávají celku glamour pel. Dobrá inspirace na party, jichž se na kolonádě děje bezpočet.

Alice Bendová (Známka: 1)

Festivalové Vary ve svítivě žluté kreaci rozzářila i modelka hrající v TV seriálech Bendová. Neónová barva opálené pleti sošné Alice sluší, jednoduchý volný model si plně vystačí s efektem aranžmá látky v úvazu u krku. Štrasem zdobené subtilní sandálky dodávají celku glamour pel. Dobrá inspirace na party, jichž se na kolonádě děje bezpočet.