Zdá se, že naše nejznámější violistka Jitka Hosprová letos ve Varech trumfne všechny české krásky. Na červeném koberci totiž zazáří v luxusních špercích od Roberta Coina v hodnotě 8 milionů korun. Bude mít na sobě sadu diamantů, složenou z černých a krystalových kamínků. Miliony vynese v podobě náušnic, náhrdelníku, náramku a prstenu.

Jsem zvyklá cestovat po světě s velmi drahým hudebním nástrojem, tudíž se dokážu oprostit od toho, abych tyto šperky někde ztratila,“ svěřila se Blesk.cz Hosprová, která loni zazářila v taneční soutěži StarDance. Kromě drahých šperků představí během filmového festivalu ve Varech také čtvery večerní róby z dílny návrhářky Táni Kovaříkové.

Zatím největší konkurentkou Hosprové je manželka oscarového režiséra Jiřího Menzela Olga. Do Varů totiž vyráží s klenoty v hodnotě půl milionu korun. Má připraveny dva diamantové náhrdelníky, stejné náušnice a pochopitelně i náramek. Na festivalu se však zdrží déle než jen jeden večer, proto má v zásobě ještě náušnice z bílého zlata Candy Diamond a prsten s šestikarátovým rubínem a třiačtyřiceti diamanty.

Na rozdíl od Hosprové Menzelová nejspíš ještě dnes trne hrůzou, zda jí dorazí večerní róba od Oscara de la Renty, kterou si nechala poslat až z New Yorku, včas. Jinak by totiž musela naposlední chvíli obíhat všechny české návrháře, kteří ale kvůli ostatním celebritám mají své dílny do posledního kousku vybrakovány.

Video
délka: 01:38.04

Hvězdy zbrojí na Vary! Kdo bude mít šperky za 8 milionů korun? Markéta Reinischová, Martin Hurda