Neděle 24. leden 2021
Svátek slaví Milena, zítra Miloš
Oblačno, sněžení 2°C

Nejhorší modely 2020 podle Iny T.: Diblík Patrasová, »nádražák« David, důchodce Zeman a erotické peklo

/
 • Nejhorší modely roku 2020 podle Iny T.: Diblík Patrasová, »nádražák« Michal David a další trapasy!
  31. prosince 2020 ● 12:00

  Nejhorší hodnocení známkou 5 se v uplynulém roce objevovalo více, než bych čekala. Zhusta u stejných tváří, jejichž módní kreativita je na hranici bizarnosti a jimž pel erotiky slouží k vlastnímu zviditelnění.

 • 1.

  Dvakrát do stejné řeky?

  Chvost módního pelotonu patří nejen céčkovým, po slávě bažícím celebritám, ale překvapivě i roky showbyznysem protřelým personám. Symptomy jsou u jedinců postižených nevkusem podobné.

   

  Počínaje absentující soudností vůči vlastní postavě, ignorací dress code a etikety konče. Stejně jako sdílejí nulovou módní gramotnost, měly by sdílet i novoroční, výběru oblečení a stylingu se týkající předsevzetí. Heslo dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, by mohlo být v tomto případě dobrým začátkem.

  Česká Barbie Gabriel Jiráčková

 • 2.

  Yemi A.D: Módní přelud, 5

  Hruď odhalující rozhalenka zastrčená v ležérních šortkách, záplava barevných copánků, torna přes rameno a robustní sneakersky dovršily módní přehmat mezinárodně úspěšného tanečníka. Tímto outfitem úspěšně zazdil dress code večera. Jelikož dokáže s módními trendy i styly běžně umně nakládat, nechápu, proč se tentokrát Yemi A.D. rozhodl přání pořadatele neslušně ignorovat a obléct na slavnostní premiéru zcestný a stylisticky buranský outfit.

  Tanečník Yemi A.D.

 • 3.

  Michal David s manželkou: Decibely nevkusu, 5

  Autor mnoha pokleslých songů na oslavu Františka Janečka dorazil v dalším z jeho ostentativně mafiánsky vyhlížejících modelů. Do jedné barvy zarputile laděný outfit spolu se zaostalým stylingem má však za následek, že než jako mafiánský don působí Michal David v celomodrém kompletu jako klasický nádražák. Celku nepomáhají ani do dlouhé ostré špičky vyvedené vzorované polobotky, které podepisují fakt, že z nich jejich nositeli stále trčí pomyslná sláma. Dojem nelepší ani jeho manželka, která svými multivzorovanými šaty dotahuje pouťový smeč do outu.

  Michal David s manželkou

 • 4.

  Denisa, Natálka a Šárka Grossovy: Módní blamáž, 5

  Hodnotit hned tři z dam Grossových se zdá být oříškem, zvláště když se v módním vkusu bohužel ‚pomamily‘. Šárka Grossová si prý se zesnulým manželem, expremiérem Stanislavem Grossem, přišla na pohádkové bohatství. Je ale důkazem toho, že ani získané jmění nedokáže dodat vkus. Zelené vzorované lacláče na prádlovém tílku jsou tak děsuplným kusem oblečení, že zasluhují spálit.

   

  Teprve sedmnáctiletá Natálka, hvězda Janečkových muzikálů, zase oblékla poněkud zastaralé upnuté šaty s krajkou, které neodpovídají jejímu věku. Relativně nejlépe nakonec dopadla Denisa, jejíž květované šaty z ramen jsou slušivé a trendy, ale pro jistotu je zabila otřesným batohem. Vy mi tedy dáváte, dámy.

  Šárka Grossová a dcery Denisa a Natálie

 • 5.

  Miloš Zeman: Reprezentace hlavy státu, 5

  Obyčejný outfit českého důchodce mířící za slevami, chtělo by se říct. Jenže Miloš Zeman není obyčejným penzistou s mizerným důchodem, ale hlavou státu reprezentující naši zem s platem přes 300 000 měsíčně. Dalo by se předpokládat, že by se v této částce našla suma na koupi kvalitního vycházkového outfitu, např. od české značky, kterým by nesrážel úroveň prezidenta a ještě podpořil lokální výrobu. Jestliže je prezident pomyslným lakmusovým papírkem úrovně českého nevkusu, chybí mu k dotažení už jen ta nákupní igelitka.

  Miloš Zeman

 • 6.

  Dagmar Patrasová: Pitoreskní diblík, 5

  Záplatami a nášivkami s Mickey Mousem vyšperkované džíny značí spolu s infantilními botami cíl herečky Patrasové zůstat vždy nestárnoucím diblíkem. Přitom právě takto nevhodné kousky upozorňují na její věk daleko silněji, než minimalistické outfity. Když už džíny, tak kvalitní tmavě modrý model bez vyšisování a děr. Bílé tenisky ano, ale bez dalších kýčovitých obrázků. A omylem je i černé, průsvitné triko, odhalující barvu spodního prádla. Pitoreskní pouťové efekty nepatří do šatníku žádné, vkusem alespoň letmo políbené ženy.

  Dagmar Patrasová

 • 7.

  Lucie Vondráčková : Rezignace na vzhled, 5

  Zpěvačka, jež se stala kmotrou knihy Nouzový stav, na křest dorazila v dlouhých, oranžových basic maxi šatech v pase na šňůrku a výstřihem ve tvaru slzy. Kromě toho, že byly šaty na podobnou událost nevhodné, byly též příliš dlouhé (Vondráčková si po nich šlapala) a k nim zvolené doplňky navíc přímo žalostné. Na jedné ruce sada gumiček do vlasů, na druhé hrubý kožený náramek a pohromu zakončila textilní ledvinka pověšená jako cross body kabelka.

   

  Co se vizáže týče, odmítám tlak na ženy, aby byly stále dokonale upravené. Ale na společenské události očekávám dodržení etikety nejen v oblečení, ale i v úpravě zevnějšku. A to od obou pohlaví. Vondráčková se na této akci mezi elegantními pány v oblecích značně negativně vyjímala.

  Lucie Vondráčková

 • 8.

  Olga Lounová s rodinou: Buranství v kostce, 5

  Na straně spektra nevkusu, která se na tuzemských vernisážích objevuje, stojí zpěvačka Olga Lounová s celou rodinou. Pokud se bojíte, že přijdete na slavnostní event špatně oblečení, stačí se vyvarovat všeho, co vidíte na této fotce. Šortky, košile s krátkým rukávem, triko s potiskem, obří kabelka i příliš krátké casual šaty s out károvaným potiskem na samotné zpěvačce. K dovršení zahanbujícího výběru chybí jen nákupní tašky a žabky.

  Olga Lounová s rodinou

 • 9.

  Zdeněk Podhůrský & přítelkyně Veronika: Ochotnická stafáž, 5

  Absurditu nerespektování či neznalosti dress code deklarují nejen krátké šaty příchozích, ale též příliš elegantní modely. Jako overdressed jsou označovány outfity nadmíru formální a tím pádem nevhodné pro danou akci. Výstražným příkladem se staly katastrofální, třeskutě levně vyhlížející plesové šaty, pošité blyštivými kameny, které vynesla přítelkyně herce Zdeňka Podhůrského. Rozpoznat, zdali míří na maloměstský ples či nikoliv, se zdá být pro některé české celebrity náročnou disciplínou, a proto se na červeném koberci při příležitosti zahájení filmového festivalu míjely plesové róby a mini šaty. To, že se nebyli schopni sladit do jednoho stylu ani s partnerem, je jen komickou tečkou.

  Zdeněk Podhůrský s přítelkyní

 • 10.

  Sharlota: Amatérismus švadleny, 5

  Pod rozkrok sahající lesklé fialové mini šaty na půl překryté dlouhou navrstvenou květinovou róbou lze snadno označit za akt módní schizofrenie v brázdě naivní krejčoviny. Snaha sloučit neslučitelné ve stylu Jekyll & Hyde bývá obvykle vyhrazena amatérským šičkám postrádajícím tvůrčí inspiraci a tento model od Eriky Příhodové je ztělesněným potvrzením. Za povedený mohu označit alespoň make-up Sharloty, snažící se dostát barevnosti šatů.

  Sharlota

 • 11.

  Alena Schillerová: Vládní trapas, 5

  Sytě oranžové obyčejné bavlněné triko s výstřihem do V a lehké květinové kalhoty ve stylu pyžama jsou pohodlnou kombinací na domácí povalování. Na vyjádření podpory pozůstalým po tragickém požáru v Bohumíně jsou však nepatřičným výběrem, kterým ministryně Schillerová prokázala nulový takt. Vzhledem ke své funkci a situaci měla volit střídmý tmavý kostým, jenž by též prokázal dostatečnou úctu k obětem i pozůstalým.

  Alena Schillerová

 • 12.

  Eva Decastelo: Flitrová tragédie, 5

  Na tělovém tylu našitá slupka flitrových šatů, tvoří spolu s hlubokým nesedícím dekoltem a amatérským zpracováním střihu katastrofu pro každou ženskou postavu bez ohledu na velikost. Na efektu ligotavého odlesku postavená róba Evě Decastelo opticky přidává kila, deformuje postavu a nezvládá tu zamýšlenou hru na velký svět, kterou podkopová jak nízká kvalita materiálů, tak amatérské zpracování střihu.

  Eva Decastelo

 • 13.

  Anna Kulovaná: Už nikdy víc , 5

  Odstrašujícím příkladem, kterak nekombinovat koženkovou sukni, je styling herečky Kulované, známé ze seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 nebo Krejzovi. Zvolit ke krátké sukni transparentní bílou podprsenku odhalující top, zavání levnou exhibicí a budí rozpaky. Těžkopádný pokus o sexy model se ocitá za hranicí vkusu a je omylem, který nedoporučuji napodobovat. PS: Přidané plátěné tenisky s vykukujícími vzorovanými ponožkami nemohu hodnotit, neb bych se dostala za klasickou škálu známek.

  Anna Kulovaná

 • 14.

  Taťána Makarenko: Vkusem nepolíbená ,5

  Over size dámské obleky jsou od loňska módním trendem, který se nosí i na holé tělo. Nikoliv však způsobem, kterým ho oblékla ředitelka veřejností už pár let ignorované soutěže Miss Táňa Makarenko. Silikony odhalující sako přehozené přes ramena už není jen módním přešlapem, jako spíš výkřikem do tmy nezájmu. Ten  jen potvrzuje, že některé celebrity pro pozornost nemají problém sdílet ze své intimity víc, než vůbec máme zájem vidět.

   

  Táňa Makarenko

 • 15.

  Gabriel Jiráčková: Katastrofa cukrové vaty, 5

  Posedlá transformací v bimbo Barbie, podstupuje dvacetiletá Jiráčková estetické zákroky a operace, jež z ní vytvářejí postavičku s uplatněním maximálně v porno průmyslu. Její značně posunuté vnímání estetičnosti, vyznávající extrémnost, se logicky promítá i do výběru jejích modelů. Za ryzí kýč lze pak označit šaty, které vybrala na teplický Czech Fashion Week.

   

  Fialová, na efektu vrstveného tylu postavená toaleta, fascinuje kombinací materiálů a jejich zpracováním. Flitry, rajčí peří, tylové růžičky v dekoltu i na konci dramatické vlečky, to je od hlavy až k patě nekončící bizarnost, která, uznávám, zapadla do naturelu v Teplicích konaného maratonu módy.

  Gabriel Jiráčková alias česká Barbie

 • 16.

  Nela Slováková: Brněnská kreativita neboduje, 5

  Asymetrický, flitry a kameny pošitý, tělo odhalující overal s tylovou sukní přes jeden bok mohu směle označit za nejhorší plesový úbor roku. Není překvapením, že ho vynesla právě noblesu i styl vždy postrádající Nela Slováková, která u svých outfitů hledí především na míru odhalení křivek, nikoliv na jejich vkusnost. Dílo brněnského návrháře Miroslava Michaela Knota budiž mementem všech začínajících švadlenek, jež si musí pravidelně opakovat, že z hromady flitrů, tylu a ligotavých aplikací se bez vkusu a umu plesovou róba nestane.

  Nela Slováková

  Fotogalerie
  76 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 72

oltec: tu nejde o hodnocení oblečení ale nenávistné žvásty k určitým lidem nemá co dělat tato ženská jako kritička sama má na palici helmu místo vlasů

(21. 01. 2021 05:23)

Bleskoska: Mně ta módní guru přijde praštěná, jakoostatně i ta její předchůdkyně. Kritizuje fotky outfitů pořízené v soukromí, v lese, na neformálním setkání a pod., kritizuje oděv Davida, který se obléká ne jako v ČR, ale jako ve své druhé domovině, krom toho on si může dovolit výstřelky, když žije trochu jinak než my tady svázaní pravidly v ČR. Patrasová si nehraje na diblíka, má volnočasový ohoz, v němž se cítí dobře, Zeman má problémys nohama, takže speciální boty a kompresní podkolenky, k tomu do lesa kraťasy, no, co je na tom. Ať si Ina zreformujepokrývku hlavy, vypadá vté, comá, poněkud nemožně, jako by ten klóbrc vyhrabala z truhly na půdě, případně snad z pytle ze sekáče.

(01. 01. 2021 03:35)

junkiexl: Zeman je ze vsech lidovych prasidentu ten prasident nejlidovejsi. Gottwald a Zapotocky jsou proti nemu dva modni dandove s vytribenym vkusem.

(01. 01. 2021 01:32)

Ewwa: Jen abys ten pytel nepotřeboval ty dřív!

(31. 12. 2020 22:21)

zdendaksevratil: že ty neumíš zacházet s mikrometrem?

(31. 12. 2020 18:40)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy