V dubnu oslavily dámy ze skupiny Holki velké jubileum - pětadvacet let od chvíle, kdy se coby náctileté slečny účastnily konkurzu na dívčí skupinu. V „devadesátkách“ to byl tehdy velký boom, a právě Nikola Šobichová (42), Kateřina Brzobohatá (42), Radana Labajová (43) a Klára Kolomazníková (44) v soutěži pro mladé talenty zaujaly hudebníka Petra Fidera (50). Zahájily spolupráci s hudební společností EMI a hned další den po své výhře jely natáčet svůj první singl Už mi nevolej...

„České Spice Girls“ slavily ve své době obrovské úspěchy a záhy se proslavily i dalšími hity, třeba Když mě líbášJsi senzační nebo Mám ráda. Ve své době byly stejně ikonické jako Lunetic - ti byli zase tuzemskou odpovědí na zahraniční chlapecké skupiny typu Backstreet Boys nebo 'N Sync. Na rozdíl od Luneticů však Holki vystupují dodnes - ačkoliv jenom v okleštěné sestavě, jelikož Kolomazníková se od tohoto uskupení posléze trhla a vyrazila budovat svou vlastní, sólovou kariéru.

Video
Video se připravuje ...

Holki a Lunetic v Máme rádi Česko: Only You v podání Jakuba Prachaře! 

Aby pořádně docenily své čtvrt století na hudební scéně, rozhodly se Holki uspořádat v říjnu speciální vystoupení ve Fóru Karlín. „A protože je to výročí, nemůže chybět ani Klára Kolomazníková, která spolu s námi skupinu Holki zakládala. Zase si zazpíváme všechny čtyři společně,“ těší se už teď zpěvačky, co si pro tuto příležitost střihly „remake“ své docela první společné fotky, zapózovaly si docela stejně jako v roce 1999. A na první pohled je vidět, že se u nich ledacos změnilo - dnes jsou z vyjukaných dívenek zralé ženy a matky.

„Je super vás vidět zase pohromadě, zrajete jako víno,“ dojímali se jejich followeři, jichž mají Holki na instagramu necelých 20 tisíc, u srovnávacích snímků. Samozřejmě se i tentokrát našel šťoural, jenž připomněl, že před více než dvěma desítkami let byly - pochopitelně - „mlaďoučké a víc sexy“, nicméně jak Holki trefně odpověděly: „Čas nezastavíme.“ Od svých fanynek se navíc dočkaly zastání - podle nich se prý vůbec nezměnily a možná jsou ještě více sexy než jako mladá kuřátka. Podívejte se ale do naší galerie a posuďte sami!

Fotogalerie
58 fotografií