Herečka Eva Janoušková (47), co se do srdcí příznivců tuzemské seriálové tvorby zapsala coby zdravotnice Mirka jak v Modrém kódu, tak i v na něj navazujících Sestřičkách, se jehel rozhodně nebojí. Zatímco mnohé její herecké kolegyně se obvykle v rozhovorech svěřují, že pohled na krev a jehly jim nedělá dobře, Janoušková tyto ostré předměty přímo vyhledává.

Jak odhalila na svém instagramu, pravidelně si pomáhá pomocí tradiční čínské medicíny - konkrétně akupunktury. V instastories odhalila mrazivý záběr na své tělo, do kterého jsou zabodány dlouhé jehličky v oblasti břicha, taky na rukou a na nohou. „Dneska jsem si nechala napíchnout kombinaci na rozhýbání energie v těle, zklidnění, harmonizaci, trávení a srovnání psychiky,“ prozradila.

Video
Video se připravuje ...

Eva Janoušková v seriálu Modrý kód FTV Prima

Tento „top koktejl“, jak to Janoušková sama nazvala, je stimulací přesně určených bodů na kůži, vedoucí k údajnému uvolnění a ovlivnění toku energie zvané čchi v meridiánech. To vše má prý blahodárný účinek na lidské tělo. A je fakt, že energie téhle herečce (a příležitostné průvodkyni na zámku) rozhodně nechybí - se svým pejskem se aktivně věnuje například dog dancingu a psím agilitám...

Fotogalerie
36 fotografií