Mladý Štaidl hned na začátku řekl, proč na veřejnosti hovoří o mámě, která si před deseti lety vzala život, nerad. „Já to mám nastavené ve svojí hlavě poměrně už dost dlouho tím způsobem, že si tyhlety věci řeším o samotě ve svém soukromí. Nesnažím se to dávat nějak moc najevo,“ prozradil. „Vlastně i letos jsem na výročí její smrti odjel mimo republiku, abych se tomu všemu vyhnul a měl klid,“ přiznal jediný Ivetin syn.

Pořád populární

Když o ní a její kariéře hovořil, na chvějícím se hlase bylo znát velké dojetí. „Jsem samozřejmě hrozně rád za maminku, jsem strašně rád za fanoušky, který má, ale je to taková další věc, na kterou si člověk musí po nějaké době zvyknout. Přece jenom mě poznávají lidi na ulici, baví se se mnou a je pravda, že ze začátku to ne vždycky bylo příjemný,“ vysvětlil Cibulkovi

„Nejsme zvyklí na to, že s námi někdo cizí začne mluvit na ulici,“ dodal s tím, že jeho máma je jeden z mála českých interpretů, které poslouchá, a nejčastěji si ji pouští na cestách v autě. 

Video
Video se připravuje ...

Macura Krajčo a Rychtář Prachař: Podívejte se na trailer ke 3. řadě Ivety! TV Nova

Kamarád jen jeden

Artur zavzpomínal i na to, jak na slavnou mámu reagovali kamarádi. „Mám vlastně už jenom, myslím, jednoho kamaráda, se kterým se aktivně bavím, který měl možnost moji mamku ještě poznat. A říkal, že byl hrozně nervózní, když měl jít k nám, a doteďka mi stále připomíná, že to byla nejhodnější ženská, kterou poznal, a že jak byl nervózní, tak to bylo vlastně strašně zbytečný,“ dodal mladý Štaidl.

Díky seriálu ji poznal líp

Artur se také rozhovořil o seriálu Iveta, který vznikl pro Voyo. „My se s Michalem Samirem, autorem seriálu, poměrně dost kamarádíme a já byl první, za kým přišel s tím, že tohle má v plánu dělat. Domluvili jsme se, že na tom budeme aspoň jako zčásti spolupracovat, že bude mít ten pomyslný palec nahoru, že je to schválený z rodiny,“ zavzpomínal na zrod třídílné minisérie.

„Michal vždycky vypracoval scénář, dával mi ho přečíst, schvalovat, upravovat. Ani jednou jsem mu do toho nemusel sáhnout,“ prozradil Artur s tím, že mu seriál zaplnil mnoho úseků, které z mámina života neznal nebo o nich nevěděl.

Fotogalerie
92 fotografií