Rozpad manželství nyní okomentoval manžel herečky Tibor Pagáč. „Máme za sebou krásných šest let vztahu, ze kterého vzešla naše dcera Bibi. Bohužel nám to nevyšlo. Odcházíme od sebe bez nenávisti,“ uvedl jen pro iDnes.cz.

Podobně ostatně mluvila i sama Pagáčová, za svobodna Solaříková. „Ano, můžu potvrdit, že jsme od sebe. Moc mě to mrzí, takové věci se v životě ale bohužel stávají. Teď je naše priorita naše dcera a být dobrými rodiči,“ prozradila blondýnka známá rolemi v seriálech Ulice či Ordinace v růžové zahradě 2 pro web Super.cz.

Patricie, která v současnosti září také coby doktorka Olga v novácké Jedné rodině, kde tvoří pár s kolegou Václavem Matějovským (28), se vdávala v létě 2019. „Brali jsme se v Brdech. Když jsme hledali místo, přijeli jsme tam a bylo hned jasno. Jsme oba takoví, že je nám dost jedno, jakou barvu bude mít kytice nebo jaké budou ubrusy, řešila jsem jenom šaty a potom nám šlo o jídlo, o tom jsme si rozhodovali. Na ten den jsme se hrozně těšili, že tam budeme mít rodinu a kamarády. Byl to mejdan s blízkými a spíš tak mimochodem jsme se vzali. Obřad byl v lese, což bylo symbolické, mám ráda les, vlastně i zasnoubení proběhlo v lese. Bylo to kouzelné a všichni brečeli,“ popisovala dříve Pagáčová pro iDnes.cz veselku jako vrchol romantiky.

Video
Video se připravuje ...

Patricie Pagáčová o dvouleté dceři: Doufám, že jsem dobrá maminka. Blesk magazín

V květnu 2021 pak do rodiny přibyla i dcerka, která dostala jméno Bibiana, zkráceně Bibi. Jedná se o jméno latinského původu, které znamená „plná života, čilá“. Právě společná dcera ostatně rodičům bude dělat radosti i do budoucna, a to i poté, co se každý z nich vydá vlastní cestou. 

Fotogalerie
93 fotografií