Představitelka Vilmy Nyklové byla útokem kolegy po 19 letech společného natáčení napřed trochu zaskočená. Pak se rozhodla uvést jeho tvrzení na pravou míru: „Abychom to upřesnili, to Václav stále na všechno nadává. A taky disponuje poněkud zvláštním smyslem pro humor,“ řekla Aha! Obermaierová.

„Neberu proto jeho slova vážně, když právě on brblá nejvíc ze všech. Kdo o mně něco ví, tak je mu jasné, že kdybych byla negativní, už bych tady asi vůbec nebyla,“ dodala herečka.

Právě humor prý Jarce pomáhal v nejtěžších chvílích, kdy jí před narozením syna zemřela maminka a pak ji ještě trápil Jardův (42) otec. Na vše byla v životě sama. „Mám momentálně starostí nad hlavu, takže se nehodlám zabývat blbostmi. Svoboda ať si zamete před vlastním prahem,“ uzavřela záležitost Obermaierová. Václav jí ale zřejmě nijak v žaludku neleží, když svému čivavákovi z útulku dala jméno Vašek.

Jsou děti a „děti“

Děti jako takové Jarce určitě nevadí. Ostatně je sama máma. „Nesnáším jen ty zpovykané, rozmazlené a nevychované. Jako zřejmě každý druhý člověk,“ ujistila Aha! Obermaierová. 

Fotogalerie
30 fotografií