Přesněji řečeno, přišel s ním zdravotnický právník a bývalý člen Pirátů Ondřej Dostál (45), který chce na Novotného podat trestní oznámení za kyberšikanu. A saxofonista mu k tomu dal zelenou!

Je to prý prase

Syn baviče Petra Novotného (76) označil minulý týden Slováčka za debila pod jeho fotkou s šéfkou KSČM Kateřinou Konečnou (43), které 1. května zahrál na kampani před volbami do europarlamentu. A velmi necitlivě se také vyjádřil o jeho dceři Aničce Slováčkové (28), která již podruhé bojuje s rakovinou.

Později sice Novotný svá slova o Aničce smazal, urážející věty o Slováčkovi a političce Konečné ale na sociální síti X nechal. „Petra Novotného je mi líto, že má syna, který je takové prase. Mnoho lidí mi píše podpůrné zprávy, Aničce taky... Více už to komentovat nechceme,“ řekl Felix minulý týden Aha! z Malty.

Video
Video se připravuje ...

Slováček na křtu knihy Spiknutí: Husák mě zachránil před kriminálem. David Turek, Lukáš Červený

Je v podmínce

Právě tam se mu ozval Ondřej Dostál, bývalý adept na post ministra zdravotnictví za Piráty, nyní kandidát do europarlamentu za koalici Stačilo! Ten chce trestní oznámení za kyberšikanu na Novotného využít k tomu, aby se starosta za ODS – toho času v podmínce – dostal do vězení.

„Jak je ale zjevné, toto varování nesplnilo svůj účel a je zde důvod k přeměně trestu na nepodmíněný. Laicky řečeno, aby šel Novotný natvrdo do basy. I toto by nyní měly vyhodnotit orgány činné v trestním řízení,“ oznámil Dostál. „Já s tím souhlasím, prostě tohle mu nemůže jen tak projít,“ řekl k tomu Aha! Slováček, který by se měl po návratu do Česka s Dostálem setkat.

Bolševici vraždili

„Je mi upřímně líto lidí, co tohle volí. Bolševici lidi vraždili a Dostál je ubožák,“ reagoval na chystané trestní oznámení Novotný pro CNN Prima News.

Novotný: Jste pokrytci

Pavel Novotný, který je mnoho let známý svým kontroverzním chováním, se za svá slova o Aničce omluvil, ale Felixe i jeho ženu dál na sociální síti nešetřil. „Byl jsem vzbuzen sleděm, kterému (také) vadí pravda, co jsem napsal o Aničce. Smazal jsem, omlouvat se NEBUDU a jděte do p*dele,“ napsal na síti X.

A dodal: „A nejvíc to budou soudit outlocitní debilové, co o tom nic neví. Já vše. Proto dávám té krávě Patrasové a tomu hovadu Felixovi pokoj. Tady ta doba fakt není pro mě. Jste pokrytci,“ dodal Novotný.

Fotogalerie
33 fotografií