Někteří jen stěží zadržovali slzy. Jedna z nejbližších kamarádek Monika Absolonová (47) zazpívala hned několik Hančiných hitů. Když jí ale publikum tleskalo vestoje, přemohlo ji dojetí. A byla to právě Monika, kdo po téměř dvouhodinovém koncertu pozvala po děkovačce na jeviště legendární »Mekky všech zpěváků« vdovce Štefana Margitu (67).

Je tady mezi námi ten, kdo znal Haničku nejlépe, kdo s ní byl nejdéle. Štefane, prosím,“ vyzvala pěvce. Štefan, který byl pod tlakem velkých emocí, se napřed zdráhal. Seděl mezi svými synovci a neteřemi. Navíc před týdnem bojoval s virózou. Pak ale přece jen vystoupal na pódium. S violoncellistkou Iris Moris zazpíval dojemnou píseň s názvem Neodcházej. Chvílemi se musel kvůli kanoucím slzám otočit k publiku zády.

Vystoupily i zpěvačky Leona Machálková, která se zahalila celá do zlata, temperamentní Helena Vondráčková, ale i další dámy: Markéta Konvičková, Elizabeth Kopecká, Míša Tomešová či Marta Jandová nebo Jitka Čvančarová v zelené róbě. A poslední dvě zmíněné na sobě nijak nešetřily. Na slavnostní večer obě vynesly šperky ALO diamonds za miliony. Jandová si vypůjčila náušnice za 1,55 milionu Kč a náramek za 895 tisíc korun. To Čvančarová měla větší odvahu. Na uších ji visely náušnice ve tvaru kapky za 737 tisíc korun a diamantový náramek za 1,67 milionu korun.

Pozadu nezůstala ani herečka Denisa Nesvačilová, která překvapila svým pěveckým talentem. A nejen tím. Pohublou postavu zahalila do titěrných minišatů s tak hlubokým výstřihem, že své vnady jen stěží udržela na svém místě. Jako doplněk zvolila taktéž diamantové šperky v hodnotě 1,37 milionu korun.

Na jevišti se pochopitelně vystřídali i pánové, s nimiž Zagorová léta spolupracovala. Karel Vágner tam nemohl chybět a zazpíval jejich společný hit Mistr basů, ve kterém Hanku nahradila jeho dcera Andulka (26). Standa Hložek s muzikálovou hvězdou Marií Křížovou pro změnu zazpívali další pecku, a sice Můj čas ze seriálu Sanitka.Je to kus společného života. Když jsme teď zpívali písničku ze Sanitky, úplně ve mně zatrnulo,“ prozradil Hložek pro Blesk.cz.

Jediný, kdo kvůli onemocnění bronchitidou chyběl, byl Hančin dlouholetý kolega Petr Rezek (80).  

Video
Video se připravuje ...

55 let od tragické nehody slavného českého orchestru v Mongolsku: Karel Vágner přežil smrt šesti kamarádů! Petr Macek

Fotogalerie
67 fotografií