Spolupráce s italskou značkou Calzedonia, jež se specializuje na dámské punčochy, se vyplatila kamarádkám Zorce Hejdové s Renatou Langmannovou, které si nemohly atmosféru na večírku vynachválit.

Moderátorka Zorka oblékla mini šaty s velkým výstřihem a bohatými rukávy, modelka Renata zvolila mini kostýmek, pod kterým měla jen krajkovou podprsenku. A zatímco Hejdová měla „obyčejné“ punčochy,  Langmannová si vzala hit letošní přehlídky, punčochy se sponami.

Svůdná byla také herečka Anna Kadeřávková, která oblékla tílko s výstřihem a kožené mini kraťasy. Nezahálela ani modelka Andrea Kalousová v crop topu a kraťasech.

Hvězdou večera ale byla skoro nahá brazilská modelka Alessandra Ambrosiová. Ta se do síťoviny oblékla skoro celá. Intimní partie jí zakrývaly jen podprsenka a poloviční šaty s hodně vysokým rozparkem. „No, ‚pár´ zajímavých osobností včera přišlo,“ komentovala Hejdová přítomnost slavných modelek na večírku. Tím měla na mysli právě Alessandru, Ashley Grahamovou, Toni Garrinovou nebo francouzskou modelku Camille Razatovou.

Video
délka: 01:28.08
Video se připravuje ...

Renata Langmannová a Ondřej Novotný: Máme tady rande! Markéta Reinischová

Fotogalerie
53 fotografií