Už je tomu pár let, co oblíbený moderátor Vlasta Korec oznámil rozvod s bývalou manželkou Magdalenou. Od té doby jsme neměli možnost vidět po jeho boku jinou ženu. Není divu! Volný čas věnuje výchově svých dvou dětí a vášni k adrenalinovým sportům. „Je to má neřest. Pořád jezdím závody, offroad maratony, potápím se, jezdím na motorce, zkrátka žiju adrenalinovými chlapskými sporty,“ nechal se slyšet moderátor, který má za sebou i nejdelší a nejnebezpečnější závod světa – Rallye Dakar.

Nebezpečnými koníčky to ale nekončí! Kousek adrenalinu prolíná i do pracovního života. Vlasta se v současné době věnuje hned několika projektům najednou. Vedle moderování na Rádiu Impuls a hraní v Hudebním divadle Karlín nově spolupracuje s televizí A 11. Korec se v rámci nového projektu představí v pozici moderátora soutěžního pořadu a jeho natáčení se už nemůže dočkat.

Prozradil, že o zábavu nebude nouze. „Když za mnou přišli s nabídkou moderování pořadu na zcela nové televizi, neváhal jsem ani minutu. Vždycky, když přichází na svět nový projekt, je to období spojeno s obrovskou euforií, snahou, hromadou práce. Všichni táhnou za jeden provaz a takové výzvy mě děsně baví,“ komentuje novou příležitost Korec, který se od 27. dubna bude pravidelně objevovat na obrazovkách. „Diváka A 11 chceme hlavně pobavit. Nasměrovat do míst, kde dlouho nebyl a dát mu možnost zúčastnit se soutěže, díky níž může vyhrát slušný balík peněz,“ dodává.

Není pochyb, že je moderátor momentálně pořádně zaneprázdněný. Zbytek volného času přizpůsobuje zejména svým dětem, Magdaléně (10) a Vlastíkovi (7). „Děti jsou pro nás prioritou. S bývalou partnerkou bydlíme blízko sebe, takže se o ně střídáme, což je pro mě důležité. Děláme vše pro to, aby se naše situace dotkla dětí co nejméně,“ vysvětluje aktivní sympaťák, který je i čtyři roky po rozvodu single. Tolik povinností se asi neshoduje s partnerským životem, který nemá ve Vlastově nabitém diáři prozatím místo.