V módě volí především naše nejznámější modelka Tereza pohodlí, a tak přišla fandit neteři v modelu návrhářky Zuzany Kubíčkové (39), který pochvalovala.

Dámská jízda a všichni od Hujerů,“ smála se Tereza, která přišla s celým ženským osazenstvem své rodiny - maminka, teta a švagrová Silvie. „Přišli jsme podpořit Sofii na její první přehlídce,“ dodala Maxová, která se těší z úspěchu neteře, dcery jejího bratra Tomáše. 

Jejím velkým vzorem je Bára Podzimková,“ prozradila na Sofii Maxová, která už chození po mole pověsila na hřebík, ale focení se nebrání. Neteř Terezy zastupuje pražská agentura Elite Model Look, a tak mezi hosty nechyběl její ředitel Saša Jány. 

Video
délka: 04:33.16
Video se připravuje ...

Tereza Maxová slaví 51. narozeniny v odvážných šatech: Tělo jako dělo! Markéta Reinischová

Přehlídkový večer  a následný večírek RETHINK YOUR STYLE by Syoss and Perwoll si nenechala ujít modelka Daniela Peštová, které doprovod dělal stylový syn Yannick Fausto (27) oblečený jako rapper. Toho má blond kráska z prvního manželství s Tommasem Butim. Vdaná modelka Aneta Vignerová přišla bez manžela Petra, ale bavila se skvěle. Herečka Jitka Schneiderová, Eva Perkausová, David Kraus nebo exmanžel  Báry Basikové Petr Polák si večer užili. 

Fotogalerie
98 fotografií