Video Andrey Verešové ze 26. března vzbudilo na internetu rozporuplné reakce. Zatímco jedni se rozplývali nad její sexy postavou ve svůdném prádélku, případně slintali nad úzkou čárkou pubických chloupků nad vulvou, jiní už tak nadšení nebyli. 

Někteří na modelku apelovali, aby se okamžitě oholila, a mnohým odvážné záběry přišly přes čáru. Kousavé komentáře Andreu natolik dopálily, až se rozhodla vrátit haterům úder a veřejně zareagovat. 

Ubohé pokrytectví!

„Jsem modelka a od vítězství v Elite Model Look jsem si zvykla předvádět a fotit nejen v prádle, ale dokonce i nahá. Naučila jsem se být profesionální, nestydět se za svoje tělo, a pokud se jedná o vkusné, decentní a umělecké snímky, ráda je nafotím a prezentuji,“ obhajovala se a rýpla si: „Zajímavé je, že když natáčí herečka, to vás neirituje. Ubohé pokrytectví.“ 

Slavní přátelé přispěchali na pomoc

Za modelku se postavily i mnohé slavné osobnosti.Sluší ti to! Povedený příspěvek! Nechápu, že se vždy najde nějaká dobro*erka, ohánějící se mravním ohrožením děcek! Jen tak dál,“ vzkázal jí milionář a milovník luxusních aut Richard Chlad (60).

Kdo nechce, ať se nedívá!

Modelka Silvia Kucherenko (41) jí zase poradila, aby kritiku vůbec neřešila a na sociální sítě si dávala, co sama uzná za vhodné. „Chápu, že někomu se to může zdát už přes čáru, ale kdo nechce, ať se nedívá... Já už když si obléknu plavky, tak mám komentáře od žen, jestli si nemyslím, že se odhaluji moc. Nahoře jsem četla komentář, že ve tváři je vidět zub času. Pán ať ukáže svoji paní manželku,“ zastala se kamarádky. Andrea video na síti i přes kritiku nechala, a tak se zdá, že si za záběry stále stojí. 

Video
Video se připravuje ...

Česko-Slovenský ples: Verešová ukázala vše! Markéta Reinischová

Fotogalerie
133 fotografií