Otec Vincenta, stavař Marek Navrátil, zemřel před sedmi lety náhle na mrtvici. Oba jeho synové, které měl s herečkou Veronikou Žilkovou, tak zdědili jeho dům v pražské čtvrti Přední Kopanina, pozemky a podíl ve firmě.

Nemovitost u letiště potřebovala dostavět, a tak se do toho pánové pustili. I přes původní pochyby jejich matky to dobře dopadlo. „Oni, kteří ani nevědí, za jaký konec se drží kladivo...“ tvrdila Veronika. 

Video
délka: 02:29.44
Video se připravuje ...

Veronika Žilková se synem Vincentem Navrátilem na Lvech: V jakém filmu spolu hráli? Markéta Reinischová, David Turek

Vincent se velmi rád chlubí nejenom svým vysekaným tělem, ale i tím, jak žije. Domek má tři pokoje, obývací prostor a jídelna jsou spojené. Velké místnosti dominuje dřevěná podlaha, velký kuchyňský stůl s dřevěnou deskou a bílé židle. Ale ty už omrzely a Navrátil je hodlá vyměnit. Rohová sedačka je rovněž v bílé barvě, aspoň na ní nejsou vidět chlupy psa, který je rovněž bílý.  K domu patří i zahrada, malá, ale pro odpočinek, nebo práci stačí. Zahradní nábytek je z umělého ratanu a Vincent ho využívá k psaní scénářů. 

O pohledném mladíkovi se v poslední době mluví a píše jako o skvělé nezadané partii. Před několika měsíci totiž přiznal, že je čerstvě po rozchodu. Sice pak po jedné party proběhla líbačka s kolegyní Annou Kadeřávkovou, ale z toho nic není...

Fotogalerie
45 fotografií