Jak se říká, když se rozdávala krása a talent, šel si Vincent přidat. Sympatický mladík nespoléhá jen na svůj vzhled, ale má toho dost i v hlavě! Mimo herectví se totiž věnuje i režii a scenáristice. Veronika se vytasila s Vincentovou fotkou a předvedla srovnávačku, čí geny se podílely na synově vzhledu. „Mix genů viz další foto. Vypadá jeho můj táta, jeho táta a náš soused – to je vtip,“ napsala pyšná máma ke třem snímkům.

Na prvním je namakaný Vincent s pohledem hollywoodského svůdníka. Druhá fotka patří Veroničině tatínkovi, známému hudebnímu pedagogovi Václavu Žilkovi (†82) a na poslední je Vincentův otec. Stavař Marek Navrátil (†55) byl druhým manželem Veroniky Žilkové a kromě Vincenta s ním má Veronika ještě Cyrila (33). Synův talent si bohužel táta příliš neužil, roku 2016 podlehl mozkové mrtvici.

Kdo by se snad chtěl pokoušet o Vincentovo srdce a tělo, má ale smůlu! Bezmála už tři roky randí sympatický fešák s krásnou blondýnkou Anetou. A že to není jen ozdoba po jeho boku a mladí milenci si mají o čem povídat, o tom svědčí fakt, že Vincentova vyvolená je povoláním embryoložka.

Video
délka: 01:52.88
Video se připravuje ...

Syn Žilkové Vincent Navrátil slavil máminy 60: Drahej dárek umí dát každej blbec! David Turek

Fotogalerie
49 fotografií