Nominovaná herečka Pavla Tomicová na galavečer přišla sama, ale s úsměvem na rtu a i sama s mobilem v ruce odjela taxíkem. Když ji před rokem opustil manžel Ondřej Malý, přestěhovala se do Prahy, kde si pronajala byt. 

Nominaci v kategorii Nejlepší herečka neproměnila, ale ještě má šanci na Českém lvu, kde je rovněž nominovaná. 

Jsem známá tím, že říkám - neříkejte mi co, ale s kým. Jsem strašně šťastná, že jsem si mohla zahrát romantickou postavu,“ řekla Blesku Pavla, která hraje ve snímku A pak přišla láska. 

Video
délka: 04:09.28
Video se připravuje ...

Hvězda seriálu ZOO Pavla Tomicová: Jak jsem zhubla 35 kilo! Gabriela Maryšková

Veronika Žilková během večera předávala cenu, ale pak se bavila ve společnosti přítele Josefa Holomáče. Ten je vášnivým kuřákem, tak několikrát musel ven. Při čekání na auto opět kouřil, a dokonce dával potáhnout i Veronice. Než taxi přijelo, tak se k sobě tulili jak zamilovaní puberťáci.

Herečka byla nedávno hospitalizovaná v nemocnici, kde jí dle jejích slov na poslední chvíli zachránili život. Na cenách už ale byla v kondici a v dobré náladě. 

Hvězda seriálu Dáma a král Tereza Hofová si na ulici taky dala nikotinové dostaveníčko s kolegy. Exšéf pražské mordparty Josef Mareš je po operaci kolene, a tak při odchodu měl berli a po boku partnerku. 

Ti, co nekouřili, zamířili do nejbližších fastfoodů. Gyros v papírové krabičce, nebo bageta zaplnily jejich vyhládlé žaludky. Večer sice nebyl dlouhý, trval necelé dvě hodiny, ale raut nebyl. 

Stala se z toho tak jakási generálka na České lvy, do nichž se během slavnostního večera trefovali jak moderátoři, tak protagonisti večera. 

Fotogalerie
63 fotografií