Slavným muzikálům jako Carmen, Aida či Sestra v akci, ve kterých Lucie Bílá hrála hlavní roli, odzvonilo.

Dneska se uzavírá jedna krásná etapa. Patnáct let v jednom divadle, v Hudebním divadle Karlín. Hrajeme Sestru v akci. Zažila jsem tady spoustu nádherných věcí, Carmen, Aidu, Addams Family, teď Sestřičku, ale od dnešního dne mě uvidíte jenom v mém divadle,“ oznámila Lucie Bílá na sociální síti s tím, že v divadle končí.

Moc děkuji za tu příležitost tady být, ale teď se těším na všechno, co přijde. Člověk nemůže sedět na dvou židlích a nemůže mít všechno, i když je to fajn. Mějte se krásně a odteďka se na vás budu těšit v Divadle Lucie Bílé,“ dodala zlomeným hlasem se slzami v očích.  

„Lucie Bílá u nás začínala v roce 2008 s muzikálem Carmen, který jí byl napsaný na míru. Pak u nás účinkovala v muzikálech Aida, Addams Family a teď naposledy Sestra v akci. Všechny muzikály mají svoji životnost. A Lucie se zkrátka rozhodla, a její rozhodnutí respektujeme, že do nových projektů nevstoupí. Ale s tím, že odehraje všechna nasmlouvaná představení, což dodržela. Za to jí patří velké díky. Rozhodla se zachránit své vlastní divadlo a tomu naprosto rozumíme,“ řekl Blesku tiskový mluvčí divadla Tomáš Matějovský. Za jejich rozchodem prý rozhodně nestojí žádný spor. 

Fanoušci, kteří na muzikály s ní chodí i několikrát za sebou, jsou zklamáni. „Ptáte se mě proč. Odpověď je jednoduchá – po patnácti letech se vracím domů,“ vysvětlila jim několikanásobná Zlatá slavice. Bude se věnovat svým muzikálům a také kapele Čechomor, ke které se připojila coby zpěvačka.

Video
Video se připravuje ...

Lucie Bílá: Vítězství ve Slavíkovi neočekávala. Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
53 fotografií