V pyžamu a bez make-upu se nechala alespoň vyfotit na balkoně. Jaká změna oproti jejímu nejšílenějšímu outfitu v roli čertíka z Princezny ze mlejna, kdy ji na place nepoznávali ani její kolegové herci!

Přestože herečce už bude šedesát, čas si jí jaksi nevšímá. I proto si mohla dovolit sdílet fotku pořízenou krátce po probuzení. Yvetta se ale focení nebojí a nemá důvod nic zakrývat nebo vylepšovat, její postava odpovídá ženě mladší o celou generaci.

Kdo ji ale fotil, zůstává tajemstvím. „Rána jsou tady nejhezčí,“ připsala k fotkám rozzářená Yvetta. „Moře je zatím docela studené, jen tam tak vběhnout a zas vyběhnout ven,“ prozradila deníku Aha! sexy Yvetta s tím, že ale ještě nesebrala odvahu opravdu se do mořských vln aspoň na chvíli ponořit.

Kde jsme ji viděli?

Herečka a zpěvačka slovenského původu žije v Praze. Hrála čertíka v pohádce Princezna ze mlejna, čarodějnici Černavu v pohádce O princezně Jasněnce a létajícím ševci, objevila se v seriálech Přítelkyně z domu smutku, Pojišťovna štěstí, Ordinácia v ružovej záhrade, Krejzovi či Ulice. Také na divadle dostává zajímavé role, například v Divadle Broadway se objevila v muzikálech Mata Hari a Angelika, v Divadle Na Fidlovačce zase coby Carmen. 

Video
Video se připravuje ...

Yvetta Blanarovičová promluvila o Alzheimeru: Pravidelně docházím do jejich centra! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
57 fotografií