Herečka se touto svou klientkou (s jejím souhlasem) pochlubila na sociální síti. Levé ňadro jí zdobí ornament typický pro práci Kairy a umně zakrývá chybějící bradavku. Lékaři sice silikonem prsy vyplnili, ale bradavku zatím vymodelovat nedokážou.

Tak tohle se Ti moc povedlo, Kairo, paní je nesmírně statečná,“ píše jedna z fanynek Hrachovcové a další komentáře jsou v podobném duchu. „Tohle je nejvíc. Můj obdiv patří oběma, jak pro Vás, Kači, tak i pro slečnu/paní. Kačí, máte opravdu zlaté ruce a srdce na správném místě.“ 

Video
délka: 03:38.52
Video se připravuje ...

Kateřina Kaira Hrachovcová je už rozvedená! Doma má dva chlapy. Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

A co na to slavná říká sama tatérka, u které se dveře netrhnou, protože každý její výtvor je originál a hlavně na míru každého klienta? „Paní, které jsem tetovala hrudník, prs po onkologické operaci / dopis od ní. Psala jsem jí na to, že mega lidem se kérka, její rozhodnutí tetovat se ohromně líbí a je možné, že její fotka bude někdy i více veřejná, než jen u mě na insta. Je tomu naopak velmi otevřená,“ uvedla Kaira.

Paní, která si prošla rakovinou, Kaiře nejednou poděkovala. „Jedna moje životní kapitola se díky tvým šikovným ručičkám a velké empatii a nadání tak krásně uzavřela,“ napsala spokojená majitelka tetování na prsu. Tetování tak bude mít jako připomínku toho, že se nedala nemocí zlomit a svůj boj vyhrála.

Fotogalerie
66 fotografií