Hana Mašlíková se ve světě modelingu pohybuje už od roku 2006, kdy se zúčastnila české soutěže krásy Miss České republiky. Tehdy sice nevyhrála, ale zato se jí podařilo získat prestižní titul Miss Silueta. Na své postavě pracuje dodnes - například si ji vyrýsovala k takové dokonalosti, že minulý rok zvítězila v soutěži svalovkyň nazvané Bikini fitness. Ke svým půvabům si však i ona vypomáhá moderní medicínou.

Prozradila to na svém instagramu, kde se rozhodla otevřeně odpovídat v rámci populárních Q&A, tedy questions and answers. Její fanoušky totiž zajímalo, jak je možné, že si i po čtyřicítce (v polovině května slaví jedenačtyřicáté narozeniny) udržuje tak mladistvý vzhled. „Mám botox,“ přiznala s tím, že si ho nechává aplikovat do čela, do vrásek u očí a mezi obočí. „Jak já se šklebím a používám hodně mimiku, tak s tím mám problém,“ vysvětlila.

Video
délka: 02:50.88
Video se připravuje ...

Hana Mašlíková po vítězství ve fitness soutěži: Ráda vzbuzuju respekt! David Turek, Elmer Carvalho

Nebrání se ani dalším zákrokům. „Byla jsem na Fotona laseru, který naboostuje tu pleť a nabudí kolagen, dále chodím na biorepeel s mikrojehličkováním takové kyselinky... Snažím se o sebe pečovat, ale doufám, že pořád v té míře, že ze mě není vosková figurína. Doufám, že to udržím a nikdy nebudu přebotoxovaná, přepíchaná paní,“ smála se sympatická plavovláska, která se rovněž rozpovídala i o svých ňadrech.

Silikonová prsa si pořídila hned po Miss. „Bohužel po roce se mi tam vytvořila kapsule, to se potom čistilo, a potom vlastně jedenáct let všechno v pohodě - a poté jsem si implantáty nechávala zmenšovat, po narození Andreaska. Takže teď už to bude šest let. A chtělo by to trošičku kosmetickou úpravu,“ plánuje si Hanka. Nová ňadra plánuje na podzim letošního roku, takže se její příznivci mají rozhodně nač těšit...

Fotogalerie
62 fotografií